Wróć do bloga

Rozpocznij ćwiczenia z PelviFly za 50% ceny – drugie 50% zapłacisz tylko wtedy, gdy będziesz zadowolona. Dodatkowo otrzymasz od nas nagrodę!

Zapraszamy do udziału w wyjątkowej akcji wiosennej PelviFly! To doskonały moment na inwestycję we własne zdrowie 🎁😍

Dlaczego taka promocja? 

W ostatnim czasie widzimy, że jesteście zachwycone treningami mięśni dna miednicy i sukces leży tylko we właściwym progresywnym obciążeniu treningowym dobranym indywidualnie pod aktualną siłę skurczu oraz w  regularności ich wykonywania. Często jednak mówicie nam, że wydatek jednorazowy prawie 800 zł to za dużo dodatkowo mając niepewność czy rozwiązanie jest właśnie dla mnie. Nie wiecie też dokładnie na czym polega opieka fizjoterapeuty i chciałybyście najpierw jej spróbować! Dlatego podejmujemy wyzwanie i dzielimy się ceną oraz ryzykiem na pół. My dajemy Wam urządzenie za 50% ceny, ale wy obiecujecie, że będąc zadowolonymi dopłacicie nam drugie 50% po miesiącu 🙂

Ile kosztuje PelviFly w promocji?

PIERWSZA PŁATNOŚĆ: 398 zł (kod rabatowy „nowaja” dający -50% od ceny całkowitej 796 zł). Po wpisaniu kodu w trakcie zamówienia cena obniży się do 398 zł i to oznacza aktywację promocji.  

DRUGA PŁATNOŚĆ: 398 zł (po 30 dniach od odebrania przesyłki oraz pod warunkiem, że po pierwszym miesiącu ćwiczeń będziesz zadowolona)

Co otrzymam w cenie 398 zł (pierwsza płatność)?

  • niebieskie urządzenie do ćwiczeń na własność (cena regularna to 796 zł)
  • dostęp do aplikacji mobilnej w pełnej wersji (pakiet CARE) przez 1 miesiąc (cena regularna pakietu CARE to $96 – ok. 380 zł)
  • 30 dni opieki fizjoterapeuty PelviFly (jak wyżej)

Wypróbuj, sprawdź i przekonaj się, że warto ćwiczyć mięśnie dna miednicy.

Co stanie się po pierwszym miesiącu, czy muszę zapłacić drugie 398 zł?

Jeżeli Twoja opinia będzie pozytywna to poprosimy o kolejną płatność (398 zł). Ale uwaga! W ramach drugiej płatności w prezencie za regularne ćwiczenia dodatkowo otrzymasz VOUCHER na wizytę w gabinecie fizjoterapeuty. Za konsultację uroginekologiczną oraz test mięśni z urządzeniem nie zapłacisz u naszych partnerów ani złotówki!

A jeżeli nie będę zadowolona?

Jeżeli w trzydziestym dniu od daty otrzymania przesyłki nie będziesz zachwycona treningami z niebieskim urządzeniem to wystarczy, że podasz nam najważniejszą przyczynę i nie będziesz musiała płacić ani złotówki więcej. Urządzenie zostanie nadal Twoje, a w aplikacji znajdziesz pakiety bezpłatne pozwalające ćwiczyć samodzielnie. Pamiętaj również, że jeżeli start ćwiczeń utrudnią Ci przyczyny techniczne lub zdrowotne (a nie tylko subiektywna ocena) możesz zwrócić całkowicie urządzenie i odzyskać środki w 100%. 

Jeżeli zapłacę drugie 50%, to czy będę musiała ponosić dodatkowe koszty?

W aplikacji są dostępne 3 pakiety treningowe. Bezpłatny BASIC w którym ćwiczenia są bezpłatne ale sama musisz motywować się do ćwiczeń i regularności. Pakiet płatny SMART $24 (ok. 90 zł) za 1 miesiąc pozwalający trenować kierując się wskazówkami zaawansowanych algorytmów w formie ścieżki postępu (pokonujesz etapy w 3 fazach treningowych). Jest też pakiet CARE w cenie $96 (ok. 380 zł) – treningi ze wsparciem fizjoterapeuty PelviFly. Jak działa to wsparcie i w czym pomaga specjalista dowiesz się już w pierwszym miesiącu ćwiczeń z urządzeniem. Sama więc świadomie wybierzesz najlepszy dla siebie wariant.

 
 
 
Oferta ważna do: 5 lipca 2020 roku. Regulamin akcji promocyjnej znajduję się tutaj.
Ilość pakietów w promocji ograniczona do 500.
Tutaj znajduje się aktualizacja dostępnej w promocji ilości pakietów: 36/500