Wróć do bloga

Dlaczego warto trenować w pakiecie CARE?

Trenując w aplikacji PelviFly & Kegel Ninja Trainer masz możliwość trenowania w trzech różnych pakietach. BASIC, SMART oraz CARE.
Każda z nas zna ten czas, gdy mamy a dużo na głowie, obowiązki w pracy czy w domu powodują, że mamy coraz mniej energii na zadbanie o siebie samą. Pamiętaj, że Twoje zdrowie jest najważniejsze, dlatego zrób sobie prezent już dzisiaj i rozpocznij treningi pod opieką PelviCoacha

Kim jest PelviCoach?

PelviCoach to Twój osobisty trener. W aplikacji na swoim telefonie samodzielnie wybierasz spośród listy dostępnych specjalistów z kim chciałabyś współpracować. Może to być: fizjoterapeuta, pielęgniarka, trener personalny, położna, czy też lekarz. W ciągu 24h od momentu wyboru specjalisty dostaniesz pierwszą wiadomość powitalną. Dajcie się sobie nawzajem poznać, jeżeli ta osoba ma Cię wspierać w powrocie do zdrowia lub jego utrzymaniu, to najlepsze efekty uzyskacie jeżeli podejdziesz do tej relacji z otwartą głową.

Test mięśni, który wykonujesz przy pierwszym wejściu do aplikacji jest kluczowy dla Twoich treningów. Na jego podstawie dobierany jest odpowiedni poziom trudności dla Ciebie podczas ćwiczeń. PelviCoach przeanalizuje dogłębnie Twój test i wyśle Ci dokładny raport z wynikami. Możliwe, że wcale nie masz problemów z siłą skurczy mięśni, ale ich wytrzymałość jest bardzo mała. Dlatego, aby trening był skuteczny tak ważne jest, żeby był indywidualnie dobrany do Twoich potrzeb.

Rozmowa

PelviCoach to Twój opiekun, który tak jak Ty, chce, abyś mogła uzyskać najlepsze efekty. W pierwszym tygodniu umówicie się na rozmowę telefoniczną, na której omówicie swoje cele, swoje problemy, wyniki dotychczasowych treningów. Pamiętaj, że specjalista może zadać Ci pytania, które są istotne dla zdrowej terapii mięśni dna miednicy. Mogą pojawić się pytania o miesiączkę, porody, inne problemy zdrowotne, a także życie seksualne. Specjalista odpowie Ci na każde pytanie, które będziesz chciała zadać. Wytłumaczy jak wyglądają treningi, jak pracują mięśni i co najważniejsze ustali z Tobą kiedy możesz trenować.

W każdym tygodniu dostaniesz ocenę swoich postępów, aby móc zobaczyć jakie zmiany zachodzą w Twoim organizmie. Dzięki kontaktowi z opiekunem będziesz miała większą motywacje do regularnych treningów, a dzięki temu do szybszych efektów.

Co otrzymuje w pakiecie CARE?

 • indywidualną opiekę PelviCoacha
 • wstępna rozmowa ze specjalistą
 • ścieżkę postępów składająca się z 36 zadań, która ułatwia osiąganie celów oraz śledzenie progresu
 • personalny plan treningowy
 • więcej treningów
 • ćwiczenia bez wibracji
 • ćwiczenia z wibracją 20Hz, 50Hz, Biofeedback
 • motywujące do regularności i raporty podsumowujące okresy treningowe
 • analiza testu mięśni i miesięczne porównanie
 • analiza treningów wykonywanych w ciągu miesiąca
 • kontakt z opiekunem poprzez chat w aplikacji
 • historia ćwiczeń i treningów z wynikami

Masz do nas pytania? Napisz na [email protected] a wszystko Ci wyjaśnimy.

Kup PelviFly