Wróć do bloga

Kampania Black Friday PelviFly

Zwariowaliśmy: do 30% zniżki na PelviFly z okazji Black Friday!

Nasi klienci to często zabiegane mamy, sportowcy (także mężczyźni!) czy kobiety przygotowujące się do ciąży i porodu. W natłoku zadań czasem ciężko znaleźć czas, by o siebie zadbać. Z okazji Black Friday mówimy jednym głosem: nie odkładaj tego na później! Aby ułatwić tą decyzję przygotowaliśmy zwariowane zniżki do 30%!

Zwiększenie satysfakcji z seksu, powrót do formy po ciąży, zwiększenie wydajności ciała przez ćwiczenie mięśni głębokich czy przeciwdziałanie nietrzymaniu moczu. To tylko niektóre z powodów, dla których tysiące osób wybierają PelviFly. Jeśli zastanawiałaś lub zastanawiałeś się nad dołączeniem do tego grona – teraz jest na to świetna okazja! 

Z okazji Black Friday zwariowaliśmy i przygotowaliśmy dla Was promocję, która już się nie powtórzy. Wszystko po to, byś mogła lub mógł o siebie zadbać. Tylko przez tydzień, do 3 grudnia możesz kupić urządzenie wewnętrzne PelviFly lub zewnętrzne PelviFly Boost z 25% zniżką, a zestaw tych dwóch urządzeń Love Boost – aż 30% taniej. 

Podobno warto, ale właściwie to… czemu?

Inwestycja w siebie zawsze się opłaca. Jeśli masz ogólne pojęcie o znaczeniu mięśni dna miednicy (MDM), ale nie wiesz czy PelviFly jest dla Ciebie, czytaj dalej.

Lepszy seks

Czy wiesz, że blisko 60% kobiet deklaruje, że chce polepszyć jakość swojego życia seksualnego, ale nie wiedzą, gdzie szukać informacji na ten temat? Ćwicząc MDM zyskujesz coraz większą kontrolę oraz świadomość własnego ciała. Pozwala Ci to zwiększać doznania w trakcie seksu i po prostu czerpać z niego więcej przyjemności, poprzez np. kontrolowanie orgazmu. Odpowiedni trening nie tylko zwiększa satysfakcję, ale i ochotę na seks, zmniejsza stres i dotlenia mięśnie. A wszystko to zwiększa prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.

Powrót do formy po porodzie

Jesteś młodą mamą i obserwujesz, że Twoje ciało nie jest już takie, jak przed ciążą? Położne i ginekolodzy wspominają o ćwiczeniu mięśni dna miednicy, ale bez konkretnych instruktaży, nie wiesz, czy robisz to dobrze? Nie jesteś sama! Statystyki mówią, że blisko 40% kobiet, nie potrafi ćwiczyć poprawnie. Dzięki biofeedbackowi jaki oferuje PelviFly widzisz efekty każdego ruchu w aplikacji na telefonie. Wystarczy 15 min ćwiczeń dziennie przez 3 miesiące, by zauważyć efekty. 

Zwiększ wydajność w sporcie ćwicząc mięśnie… wewnątrz.

Każda kobieta i mężczyzna uprawiający sport wie, że na wyniki w sporcie wpływa regularność i konsekwencja. Jeśli wkładasz dużo pracy, by trenować mięśnie na zewnątrz, dlaczego nie robisz tego z mięśniami głębokimi? Siadasz na specjalnie zaprojektowanej miękkiej poduszce (siodełku), łączysz się z aplikacją i ćwiczysz grając na telefonie. PelviFly Boost może towarzyszyć Ci w domu i w pracy. Wygodnie, świadomie, nowocześnie!

Kontrola pęcherza w każdej sytuacji

Zdarzyło Ci się posikać ze śmiechu? Lub „popuścić” w czasie podnoszenia ciężarów na siłowni? Choć nie lubimy o tym mówić, skarżą się na to sportsmenki, młode mamy czy dojrzałe kobiety. 70% kobiet z problemami nietrzymania moczu da się wyleczyć bez zabiegów, jednak tylko 30% wie jak poprawnie ćwiczyć. Dzięki intuicyjnej aplikacji i konsultacji z wyszkoloną fizjoterapeutką PelviCoach jesteś w stanie przejąć kontrolę nad swoim ciałem. 

Ćwicz mięsnie „grając” na smartfonie – urządzenie i aplikacja multisensoryczna

Treningi z PelviFly nigdy nie są nudne i monotonne. Urządzenie (wewnętrzne PelviFly lub zewnętrzne PelviFly Boost) przesyła do aplikacji na smartfonie informacje o ruchach mięśni. Na ekranie telefonu widzisz motyla lub np. wyścigówkę, którymi sterujesz grając w proste gry. Dzięki inteligentnemu biofeedbackowi wiesz jak pracują Twoje mięśnie i możesz świadomie uczyć się swojego ciała.

PelviFly a PelviFly Boost – które urządzenie wybrać?

Mamy dla Ciebie dwa urządzenia do wyboru: wewnętrzne (tylko dla kobiet) i zewnętrzne (dla kobiet i mężczyzn).

Jeśli obserwujesz nas od jakiegoś czasu, pewnie znasz nasz flagowe urządzenie – dopochwowy PelviFly. Jest to dyskretny i bezpieczny produkt, który bezprzewodowo łączy się z aplikacją pozwalając Ci na efektywne treningi. PelviFly to podstawowy produkt dla kobiet.

PelviFly Boost to urządzenie zewnętrzne (poduszeczka), na którym siadasz jak na siodełku od roweru. Pozwala ono na efektywny trening mięśni dna miednicy w domu czy w pracy. Polecamy je panom, ale także kobietom, które nie czują się komfortowo korzystając z urządzenia wewnętrznego. 

7 dni zwariowanych zniżek

Od 26.11 do 3.12 możesz skorzystać ze specjalnej promocji na PelviFly lub PelviFly Boost. Pamiętaj, w cenie urządzenia masz 30-minutową konsultację online oraz wsparcie w rozpoczęciu treningów o wartości 198 zł. Konsultację przeprowadzi wyszkolona fizjoterapeutka PelviCoach. Nie odkładaj dbania o siebie na później i skorzystaj z oferty Black Friday:

-25% na nasze urządzenie wewnętrzne PelviFly  https://pelvifly.com/sklep/urzadzenie-do-cwiczen/

-25% na nasze nowe urządzenie zewnętrzne PelviFly Boost https://pelvifly.com/sklep/pelvifly-boost-urzadzenie-do-cwiczen-dla-mezczyzn/

-30% na zestaw dwóch urządzeń dla pary Love Boost https://pelvifly.com/sklep/love-boost-zestaw-dla-pary/