Wróć do bloga

Pakiet Care – ćwicz pod opieką specjalisty

Trenując w aplikacji PelviFly & Kegel Ninja Trainer masz możliwość trenowania w trzech różnych pakietach. BASIC, SMART oraz CARE.
Każda z nas zna ten czas, gdy mamy a dużo na głowie, obowiązki w pracy czy w domu powodują, że mamy coraz mniej energii na zadbanie o siebie samą. Pamiętaj, że Twoje zdrowie jest najważniejsze, dlatego zrób sobie prezent już dzisiaj i rozpocznij treningi pod opieką PelviCoacha.

Kim jest PelviCoach?

PelviCoach to Twój osobisty trener. W aplikacji na swoim telefonie samodzielnie wybierasz spośród listy dostępnych specjalistów z kim chciałabyś współpracować. Może to być: fizjoterapeuta, pielęgniarka, położna, czy też lekarz. W ciągu 24h od momentu wyboru specjalisty dostaniesz pierwszą wiadomość powitalną. Dajcie się sobie nawzajem poznać, jeżeli ta osoba ma Cię wspierać w powrocie do zdrowia lub jego utrzymaniu, to najlepsze efekty uzyskacie jeżeli podejdziesz do tej relacji z otwartą głową.

Omów plan działania

PelviCoach to Twój opiekun, który tak jak Ty, chce, abyś mogła uzyskać najlepsze efekty. W pierwszym tygodniu umówicie się na rozmowę telefoniczną, na której omówicie swoje cele, swoje problemy, wyniki dotychczasowych treningów. Pamiętaj, że specjalista może zadać Ci pytania, które są istotne dla zdrowej terapii mięśni dna miednicy. Mogą pojawić się pytania o miesiączkę, porody, inne problemy zdrowotne, a także życie seksualne. Specjalista odpowie Ci na każde pytanie, które będziesz chciała zadać. Wytłumaczy jak wyglądają treningi, jak pracują mięśni i co najważniejsze ustali z Tobą kiedy możesz trenować.

Ćwiczenia dobrane do Twoich potrzeb

Test mięśni, który wykonujesz przy pierwszym wejściu do aplikacji jest kluczowy dla Twoich treningów. Na jego podstawie dobierany jest odpowiedni poziom trudności dla Ciebie podczas ćwiczeń. PelviCoach przeanalizuje dogłębnie Twój test i wyśle Ci dokładny raport z wynikami. Możliwe, że wcale nie masz problemów z siłą skurczy mięśni, ale ich wytrzymałość jest bardzo mała. Dlatego, aby trening był skuteczny tak ważne jest, żeby był indywidualnie dobrany do Twoich potrzeb.

Zobacz swoje postępy

PelviCoach ma dostęp do Twoich wyników w postaci wykresów jak i masy danych liczbowych. Analizując je dostosowuje treningi do Twoich możliwości. Poniżej zobaczysz dwa wykresy jednej z naszych pacjentek. Pamiętasz jak wygląda treningi z pszczółką? To właśnie zapis tej rozgrzewki. Każda górka to jeden skurcz, na pierwszym wykresie na początku treningów widać ewidentny brak kontroli nad mięśniami, skurcze są nieregularne, czasami występuje nagłe, niezaplanowane rozluźnienie, ponieważ nie ma wystarczającej wytrzymałości. Drugi wykres pokazuje prace mięśni podczas tego samego treningu po 2 tygodniach ćwiczeń. Siła, wytrzymałość jak i kontrola mięśni wyraźnie wzrosła. Imponujące, prawda? Ty też możesz osiągnąć takie wyniki trenując ze wsparciem specjalisty.


W każdym tygodniu dostaniesz ocenę swoich postępów, aby móc zobaczyć jakie zmiany zachodzą w Twoim organizmie. Dzięki kontaktowi z opiekunem będziesz miała większą motywacje do regularnych treningów, a dzięki temu do szybszych efektów.

Wsparcie inteligentnych algorytmów

Oprócz opieki PelviCoacha, otrzymasz również dodatkowe wsparcie w aplikacji. Będziesz miała dostęp do motywujących podsumowań treningów oraz wyników wszystkich wykonanych ćwiczeń i testów mięśni.

Do systematycznych ćwiczeń zmotywuje Cię dodatkowo ścieżka postępu w aplikacji. Składa się z 36 zadań, które prowadzą Cię abyś osiągnęła jak najlepsze efekty. Wykonując regularnie ćwiczenia i zdobywając kolejne punkty podczas treningów, będziesz przechodziła na coraz wyższe poziomy. Będziesz przechodziła przez trzy fazy – świadomości, kontroli oraz doskonalenia.

Co otrzymujesz w pakiecie CARE?

Podsumowując, w pakiecie Care otrzymujesz:

  • indywidualną opiekę PelviCoacha
  • wstępną rozmowa ze specjalistą
  • analiza testu mięśni i miesięczne porównanie
  • personalny plan treningowy
  • ćwiczenia bez wibracji oraz z wibracją 20Hz, 50Hz, biofeedback
  • analizę treningów wykonywanych w ciągu miesiąca
  • kontakt z PelviCoachem poprzez chat w aplikacji
  • historię ćwiczeń i treningów z wynikami
  • motywujące do regularności i raporty podsumowujące okresy treningowe
  • ścieżkę postępów składająca się z 36 zadań, która ułatwia osiąganie celów oraz śledzenie progresu

Masz do nas pytania? Napisz na [email protected] a wszystko Ci wyjaśnimy. Wybór pakietu CARE jest możliwy po dokonaniu płatności kartą (360 zł) w aplikacji PelviFly & Kegel Ninja Trainer

Kup PelviFly