Chcemy, by wszystkie kobiety
czuły się znów kobieco
Nieustannie pracujemy nad rozwojem PelviFly Wszystko opieramy na wiedzy medycznej i Waszych potrzebach.
Nasza historia
Założycielką PelviFly jest Urszula Herman. Doktor nauk o zdrowiu Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim, która od 7 lat zafascynowana jest mięśniami dna miednicy. Wszystkie prace naukowe poświęciła temu zagadnieniu publikując w uznanych czasopismach medycznych.
Najpierw założyła Fundację Force Feminite i pomagała pacjentkom, potem narodził się pomysł wykorzystania nowych technologii i współpraca z inżynierami ze Stanford University z Doliny Krzemowej w USA. PelviFly wykorzystuję do prowadzenia treningów sondę dopochwową kGoal.
Pod czterech latach wspólnych wysiłków, badań medycznych oraz współpracy z kobietami, udało się wypracować kompleksowe, efektywne i skuteczne rozwiązanie problemów mięśni dna miednicy.

Co teraz słychać u PelviFly?
Projekt już na samym początku zdobył uznanie i zaufanie kobiet z Fundacji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. W PelviFly zainwestowały Anielice Biznesu z Funduszu Black Swan Fund – kobiety, które same osiągnęły sukces biznesowy prowadząc firmy lub współzarządzając wielkimi korporacjami. Poza kapitałem wniosły mentoring.
Obecnie mając już gotowe rozwiązanie i ponad 20 000 osób, które posiadają kGoal ciągle pracujemy nad naszym rozwojem. Nasza aplikacja PelviFly & Kegel Ninja Trainer jest już dostępna w kilku wersjach językowych na całym świecie, a baza specjalistów, naszych PelviCoachy ciągle się powiększa.

Nasz rozwój
W roku 2019 braliśmy udział w programie współpracy z Wielką Brytanią - Akademia Biomed PFR. Byliśmy również wspierani poprzez czołowej klasy ekspertów z Google for Startups, gdzie razem z wybitnymi doradcami razem rozwijamy naszą usługę teleopieki opartą o ćwiczenia mięśni dna miednicy. Obecnie wdrażamy nasze rozwiązanie w Chile, UK oraz we Włoszech. Prowadzimy także pilotażowe badania przedkliniczne w Austrii.
Zostaliśmy wyróżnieni w Przeglądzie innowacyjnych start-upów medycznych w Polsce 2020 - Top disruptors in healthcare. Honorowym patronatem przeglądu są: Ministerstwo Zdrowia, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Polski Fundusz Rozwoju oraz Agencja Badań Medycznych.
Dodatkowo, w ramach projektu Mazovia, we współpracy z Siecią Badawczą Łukasiewicza, stworzyliśmy prototyp innowacyjnej sondy dopochwowej.

Prowadząca
Dr hab. n. med. Klaudia Stangel-Wójcikiewicz
Szkolenie jest prowadzone przez wybitną specjalistkę w swojej dziedzinie. Dr hab. n. med. Klaudia Stangel-Wójcikiewicz jest specjalistą ginekologiem-położnikiem i uroginekologiem.
Jest również wykładowcą akademickim na Wydziale Lekarskim i adiunktem w Klinice Ginekologii i Onkologii UJ Collegium Medicum w Krakowie. Objęła stanowisko w Polskim Towarzystwie Ginekologów i Położników jako członek Zarządu Sekcji Uroginekologicznej
Stopień doktora habilitowanego uzyskała w roku 2017 z cyklu prac pt. “Opracowanie procedury leczniczej z wykorzystaniem autologicznych komórek mięśniowych w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu wspomaganej systemami robotycznymi”. Klaudia Stangel-Wójcikiewicz jest autorką wielu publikacji oraz jest promotorem prac doktoranckich.

Wierzę, że mogę zbudować lepszy świat
Zainspirowani zmianą, wytrwali w tym co robimy, nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań pomagając kobietom pokonać bariery i rozwiązać stare problemy.
Wierzymy, że odkrywając w kobietach ich prawdziwą sprawczość i moc działania pomagamy budować lepszy świat.
Dlatego właśnie staramy się wesprzeć kobiety w walce z niedogodnościami i pokazać, że nie ma się czego wstydzić.
Nasz zespół
Wizjonerka i liderka w nowych technologiach. Prowadziła pionierskie badania z zakresu teleopieki i rehabilitacji mięśni dna miednicy, które z sukcesem wdrożyła w biznesie. Współpracując z inżynierami i projektantami z Doliny Krzemowej w USA stworzyła unikatowy algorytm ćwiczeń i system teleopieki, który rewolucjonizuje medycynę.
Obecnie z sukcesem zarządza PelviFly wprowadzając firmę na nowe rynki zagraniczne.
Prezes Zarządu
Dr Urszula Herman
Ekonomista, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Przez 9 lat pracował jako Dyrektor Sprzedaży w Banku Handlowym w Warszawie SA. Wspierał projekt od początku jego powstania i dla PelviFly postanowił zrezygnować z pracy w banku. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu projektów międzynarodowych oraz w zakresie doradztwa inwestycyjnego.
Wiceprezes zarządu
Gabriel Herman
Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu finansami, głównie w obszarze nieruchomości komercyjnych (Apsys Polska). Wcześniej, przez 5 lat, audytor finansowy w Mazars. Ekspert w budowaniu efektywności procesowej, kontroli wewnętrznej i analiz finansowych. Inwestorka wspierająca startupy. Advisor w Google for Startups. Mentorka w programie Biznes w Kobiecych Rękach. Z wykształcenia historyk sztuki i romanistka.
Mentor/inwestor wiodący
Dorota Korzeniowska
Fizjoterapeutka, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Dyrektor ds. medycznych PelviFly. Autorka pracy magisterskiej pt. "Skuteczność ćwiczeń mięśni dna miednicy z zastosowaniem metody biofeedback i wykorzystaniem telemedycyny w leczeniu nietrzymania moczu u kobiet", planująca dalsze badania w tym zakresie. Na co dzień pasjonatka promowania i zwiększania świadomości zdrowotnej kobiet.
Dyrektorka ds. medycznych
Joanna Rudnicka
Specjalistka ds. teleopieki
Dominika Michalik
CTO Chief Technology Officer
Arkadiusz Kajzerek