Chcemy, by wszystkie kobiety
czuły się znów kobieco

Nieustannie pracujemy nad rozwojem PelviFly - a wszystko opieramy na wiedzy medycznej i Waszych potrzebach.

Nasza historia

Założycielką PelviFly jest Urszula Herman. Doktorantka na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum, która od 7 lat zafascynowana jest mięśniami dna miednicy. Wszystkie prace naukowe poświęciła temu zagadnieniu.

Najpierw założyła Fundację Force Feminite i pomagała pacjentkom, potem narodził się pomysł wykorzystania nowych technologii i współpraca z inżynierami ze Stanford University z Doliny Krzemowej w USA.

Pod dwóch latach wspólnych wysiłków, badań klinicznych oraz współpracy z kobietami, udało się wypracować kompleksowe, efektywne i skuteczne rozwiązanie problemów mięśni dna miednicy.

Ikona PelviFly

Co teraz słychać u PelviFly?

Projekt już na samym początku zdobył uznanie i zaufanie kobiet z Fundacji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. W PelviFly zainwestowały Anielice Biznesu z Funduszu Black Swan Fund – panie, które same osiągnęły sukces biznesowy prowadząc firmy lub współzarządzając wielkimi korporacjami. Poza kapitałem wniosły mentoring.

Obecnie mając już gotowe rozwiązanie i ponad 150 aktywnych pacjentek PelviFly pracuje na drugą wersją swojej platformy oraz urządzenia, a zespół liczy aż 7 osób.

Dowiedz się więcej o PelviFly
Urszula Herman

Wierzę, że mogę zbudować lepszy świat

Zainspirowani zmianą, wytrwali w tym co robimy, nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań pomagając kobietom pokonać bariery i rozwiązać stare problemy.

Wierzymy, że odkrywając w kobietach ich prawdziwą sprawczość i moc działania pomagamy budować lepszy świat.

Dlatego właśnie staramy się wesprzeć kobiety w walce z niedogodnościami i pokazać, że nie ma się czego wstydzić.

Urszula Herman,
Założycielka PelviFly

Nasz zespół

Urszula Herman

Naukowiec, pionierka we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań telemedycznych w profilaktyce i terapii dysfunkcji dna miednicy. Współpracując z inżynierami i projektantami z Doliny Krzemowej w USA stworzyła unikatowy algorytm ćwiczeń, który przetestowała w badaniach naukowych.

Laureatka licznych nagród za osiągnięcia naukowe.

Założycielka PelviFly

Urszula Herman

Gabriel Herman

Ekonomista, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Przez 9 lat pracował jako Dyrektor Sprzedaży w Banku Handlowym w Warszawie SA. Wspierał projekt od początku jego powstania i dla PelviFly postanowił zrezygnować z pracy w banku. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu projektów międzynarodowych oraz w zakresie doradztwa inwestycyjnego.

Wiceprezes zarządu

Gabriel Herman

Alina Prawdzik

Alina jest doradcą w strategii digitalizacji i e-commerce. Była inwestorką i COO w Audiotece. Wprowadziła e-Bay'a do 9 nowych krajów. Przed e-Bay'em przez 12 lat pracowała w marketingu Procter & Gamble. Przez 3 lata była odpowiedzialna za akcję ,,Podaruj dzieciom słońce''

Mentor/investor wiodący

Alina Prawdzik

Fizjoterapeuta

Kinga Wołoszka

Ewelina Tyszko-Bury

Ekspert/partner merytoryczny.
Zawodową drogę z rehabilitacją zaczęła w 2004 roku od studiów na warszawskim AWF-ie na wydziale fizjoterapii. Od 2009 roku związała się z osteopatią studiując w SCOM-ie (Sutherlad College of Osteopathic Medicine). Zdaniem Eweliny była to jedna z najlepszych decyzji w życiu.

Ekspert/partner merytoryczny

Ewelina Tyszko-Bury

Marta Majorczyk

Marta jest fizjoterapeutką, doktorantką na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum. Wybrała zawód fizjoterapeuty ponieważ lubi pracę z ludźmi. Pozytywne efekty leczenia ruchem dostarczają jej wiele radości i satysfakcji z możliwości niesienia pomocy innym. Nie ma nic piękniejszego niż uśmiech na twarzy pacjenta i obserwacja jak działanie wpływa korzystnie na jego dalsze życie. To z kolei motywuje ją do dalszego rozwoju i poszerzania wiedzy.

Ekspert ds. telemedycyny

Marta Majorczyk

Iga jest pielęgniarką, doktorantką na Uniwersytecie Jagielońskim Collegium Medicum. W PelviFly pełni bardzo odpowiedzialną funkcję nadzoru nad treningiem. Z Igą jako pierwszą nawiązesz kontakt po zakupie pakietu PelviFly.

Specialista ds. telemedycyny

Iga Wąsowska

Napisali o nas:

Chcesz dowiedzieć się więcej
o treningu
i dnie miednicy?

Pobierz naszą bezpłatną aplikację mobilną PelviFly News.
Dostępna w sklepie Google Play oraz App Store.

Zobacz nasze filmy w serwisie YouTube
Podgląd aplikacji na smartphone

Nie jesteś pewna, czy PelviFly jest dla Ciebie?

Zadzwoń na naszą infolinię lub napisz wiadomość email - porozmawiamy.

693 103 203

Czynna od pon. do pt. w godz. 9 - 17.