Pakiet treningowy, PelviFly

780 

W pakiecie PelviFly otrzymasz:

 • urządzenie kGoal z silikonu medycznego do ćwiczeń w domu za pomocą aplikacji
 • instruktaż jak rozpocząć treningi
 • specjalny, 14 dniowy plan ćwiczeń pozwalający na poznanie wszystkich możliwości aplikacji treningowej PelviFly
SKU: brak Kategoria:

Informacje techniczne:

 • urządzenie wykonane z silikonu medycznego VI klasy,
 • materiał w 100% bez ftalanów
 • ekologiczna bateria ładowana przez USB, która raz naładowana pozwala na kilka tygodni treningu
 • wymiary: długość: 9 cm, szerokość 3,8 mm, waga: 85 g (Wielkość regulowana ilością powietrza w środku)
 • Posiada atesty: ROHS, CE
 • urządzenie odporne na działanie wody – w celu łatwego czyszczenia (zalecamy mycie wodą i mydłem lub stosowanie chusteczek dezynfekcyjnych np. Sani Cloth)
 • 1 rok gwarancji
 • Wymagania dotyczące telefonu: system Android lub IOS, Bluetooth adapter 4.0 i wyżej

Zawartość zestawu:

 • Urządzenie PelviFly
 • Ładowarka USB
 • Instrukcja obsługi
 • Etui materiałowe
 • Pudełko

Aplikacja treningowa PelviFly to:

 • test mięśni dna miednicy wraz z rekomendacjami
 • proste i skuteczne ćwiczenia w formie gier
 • wybór 3 pakietów treningowych* dostosowanych do Twoich potrzeb:

PAKIET BASIC – Ćwiczenia samodzielne (0 zł)

 • cykliczny test mięśni wraz z wynikami w aplikacji
 • zestaw ćwiczeń dostosowany do wyników testu
 • biblioteka wiedzy o mięśniach dna miednicy

PAKIET SMART – Ćwiczenia z algorytmami (59 zł/mc)

 • 3 plany treningowe (profilaktyka, lepszy seks, nietrzymanie moczu)
 • ścieżka postępów, która ułatwia osiąganie celów, śledzenie progresu
 • motywujące do regularności raporty podsumowujące okresy treningowe
 • historia ćwiczeń i treningów z wynikami

PAKIET CARE – Treningi pod opieką PelviCoach (149 zł/mc)

 • możliwość wyboru specjalisty w aplikacji
 • pogłębiona analiza wyników testu ze wskazaniem obszarów wymagających poprawy
 • indywidualny plan treningowy dostosowany do Twoich celów
 • bezpośrednia komunikacja ze specjalistą poprzez aplikację

* Płatności za wybrany pakiet treningowy dokonuje się w aplikacji poprzez podanie danych karty płatniczej. Przedłużenie pakietu na kolejny okres jest automatyczne, ale można zmienić pakiet przed końcem każdego okresu.

Urządzenie do ćwiczeń w domu przesyłamy w ciągu 48 godzin od zaksięgowania płatności za pośrednictwem kuriera DHL. Kurier skontaktuje się telefonicznie w celu ustalenia dogodnego terminu odbioru przesyłki.

Zwrot urządzenia jest możliwy tylko w sytuacji gdy oryginalne opakowanie nie zostało otwarte. Używane urządzenie można zwrócić w procedurze reklamacji.

Podczas odbioru urządzenia kurier poprosi Cię o podpisanie zgody na przetwarzanie danych w procesie treningu przez PelviFly – wzór do zapoznania się z treścią otrzymasz razem z potwierdzeniem zamówienia.

Pytania & Odpowiedzi

?

Czy muszę zwracać urządzenie, gdy nie będę już ćwiczyć ze specjalistą?

Urządzenie zostaje z Tobą na zawsze, możesz z niego korzystać nawet jeżeli nie płacisz już abonamentu.

?

Jak dbać o urządzenie po treningu? Czym czyścić urządzenie?

Urządzenie myj mydłem lub żelem do higieny intymnej pod bieżącą wodą, uważaj tylko aby nie zalać miejsca gdzie znajduje się gniazdo ładowania. Polecamy także używanie jednorazowych chusteczek dezynfekcyjnych Sani Cloth.

?

Czy mogę ćwiczyć samodzielnie z PelviFly, bez pomocy specjalisty?

Możesz ćwiczyć samodzielnie, ale aby Twój trening był bezpieczny i skuteczny powinnaś najpierw dobrze poznać swoje mięśnie i nauczyć się je odpowiednio kontrolować i aktywować.

Specjalista PelviFly będzie nadzorował Twoje parametry i skutecznie przeprowadzi Cię przez 3 fazy nauczania motorycznego (poznanie, kontrola, automatyzm mięśniowy).

?

Mam obawy przed założeniem urządzenia

Urządzenie jest bardzo miłe w dotyku i elastyczne (silikon medyczny VI klasy). Jego długość to tylko 8 cm, a szerokość 3 cm. Zakładają go bez problemu kobiety, które nigdy nie rodziły.

Aby zwiększyć komfort można użyć lubrykantu na bazie wody.

?

Urządzenie przesyła dane poprzez Bluetooth - czy to bezpieczne dla organizmu?

Rozumiemy Twoje obawy i wiemy, że chcesz się czuć pewnie i bezpiecznie. Zaprojektowaliśmy urządzenie tak, aby adapter Bluetooth był umieszczony w zewnętrznym ramieniu. Pamiętaj jednak, że sygnał wysyłany przez urządzenie (Bluetooth Low Energy) jest 100 razy słabszy niż sygnał Wi-Fi,a więc ćwiczenia z PelviFly są 100 razy bezpieczniejsze niż używanie telefonu komórkowego.

Mam mniejszy problem

Ja czuję tą poprawę generalnie mam mniejszy problem z naglącymi parciami i czuje tez zmniejszenie napięcia w okolicach cewki moczowej.

Przedłużyłam abonament na kolejne 3 miesiące.

Agnieszka, 34
Młoda Mama

Mogę nosić syna bez obaw

Jest już lepiej, to uczucie opadania przed okresem przeszło zupełnie, mogę też dłużej nosić syna. Jestem bardzo zadowolona z ćwiczeń i programu :)

Julia, 33
Młoda Mama

Co do siły mięśni i odczuć obniżenia - jest o niebo lepiej. Jeszcze 3 miesiące temu bałam się podnosić syna, wykonywać bardziej obciążające czynności, bo wieczorem dyskomfort związany z obniżeniem dawał o sobie znać. Baa - nawet szybkie chodzenie sprawiało trudności. Teraz już prawie zapomniałam o tych dolegliwościach. Co prawda do stanu z przed ciąży jeszcze trochę brakuje, ale widzę, że jestem na dobrej drodze :)

Magdalena, 28
Młoda Mama

Wymyśliła Pani naprawdę fantatyczne rozwiązanie. Jestem pod wrażeniem pomysłu. Tym bardziej, ze WNM to taki masowy problem, a nadal bardzo slabo i źle przez samych lekarzy diagnozowalny i źle leczony. Wiem co mówię, bo ja sama, po przeszło 10 latach udręki i zastosowania wszystkiego co bylo tylko dostępne na przestrzeni tych lat - trochę już stracilam wiarę ze bedzie lepiej, raczej nastawilam się na gorzej, ale teraz wraz z ćwiczeniami z pelvifly, wiara mi powraca jak dziecku !

Monika, 42
Kobieta dojrzała

Mobilizacja do ćwiczeń

Za mną 3 miesiące ćwiczeń. Efekty są! Ćwiczę dalej :-) Przy zwykłych ćwiczeniach często brakowało mobilizacji. Z Pelvifly nie jest nudno, więc nie odpuściłam żadnego treningu. Kontakt z ekipą PelviFly świetny, można liczyć na fachową pomoc i opiekę. Polecam !

Eliza, 32
Młoda Mama

Ja już zadbałam o siebie, a Ty?

Przeczytałam w Internecie, że poprzez wzmocnienie mięśni dna miednicy, można również polepszyć jakość życia seksualnego. Nie bardzo w to wierzyłam, ale byłam zdeterminowana i postanowiłam spróbować. Tak trafiłam na PelviFly. Odkąd ćwiczę jestem zachwycona. PelviFly to mój najlepszy przyjaciel.

Kinga, 26 lat
Kobieta świadoma

Ja już zadbałam o siebie, a Ty?

Przez przypadek na jakiejś konferencji spotkałam fizjoterapeutki z Uniwersytetu Jagiellońskiego, które zaprosiły mnie do projektu zdalnych ćwiczeń mięśni dna miednicy. Po konsultacji z ginekologiem i fizjoterapeutą ćwiczyłam za pomocą urządzenia, aplikacji i bez wychodzenia z domu co dla mnie ważne, bo mam małe dziecko. Miałam też pewność, że robię to prawidłowo, ponieważ codziennie dostawałam informację o efektach od specjalisty. Po około 4 tyg. ćwiczeń zaobserwowałam zmniejszenie objawów, a po 3 miesiącach ćwiczeń mogłam zrezygnować z wkładek.

Basia, 28 lat
Młoda Mama

I have already taken care of myself, and you?

Urinary incontinence was very embarrassing for me and it limited my life for a couple of years but I thought that it was normal at an old age. Finally I went to a gynaecologist who suggested a very modern solution i.e. exercising without leaving home with PelviFly. At the beginning I was scared and didn't think I would handle it, but after a few lessons it turned out that the application was very easy. Additionally, I know that in case of any problems I can always contact a specialist because I am under their constant supervision.

Danuta, 56
Mature woman

Chcesz dowiedzieć się więcej
o treningu
i dnie miednicy?

Zobacz nasze filmy w serwisie YouTube
Podgląd aplikacji na smartphone

Napisali o nas:

Nie jesteś pewna, czy PelviFly jest dla Ciebie?

Zadzwoń na naszą infolinię lub napisz wiadomość email - porozmawiamy.

+48 307 37 90

Czynna od pon. do pt. w godz. 9 - 17.