Pakiet treningowy, PelviFly

780 

Przygotowany dla Ciebie pakiet treningowy PelviFly CARE obejmuje:

 • wstępną konsultację telefoniczną z fizjoterapeutą – szkolenie, ustalenie ścieżki treningowej
 • bezzwrotne urządzenie do ćwiczeń w domu – monitoruje pracę Twoich mięśni
 • test diagnostyczny mięśni dna miednicy do wykonania w domu z interpretacją specjalisty
 • indywidualny plan treningowy dostosowany do parametrów z testu
 • bezpłatne konsultacje przez okres 1 miesiąca
 • 4 profile ćwiczeń do wyboru – młoda mama, nietrzymanie moczu, zdrowie seksualne, profilaktyka
 • dostęp do treningowej aplikacji mobilnej i ćwiczeń
 • ocena postępów i historia treningów w portalu telemedycznym
SKU: brak Kategoria:

Informacje techniczne:

 • Urządzenie wykonane jest z miękkiego i elastycznego silikonu medycznego kl. VI
 • Wymiary: 10 x 13 x 14 cm (dostosowuje się do ciała)
 • Wielkość regulowana ilością powietrza w środku
 • Posiada atesty: ROHS, CE
 • Urządzenie myje się wodą i mydłem
 • Można przechowywać w dowolnym miejscu
 • Wymagania dotyczące telefonu: system Android lub IOS, Bluetooth adapter 4.0 i wyżej

Zawartość zestawu:

 • Urządzenie PelviFly
 • Ładowarka USB
 • Instrukcja obsługi
 • Etui materiałowe
 • Pudełko

780 zł – cena pakietu treningowego zawiera:

 • telefoniczną, wstępną konsultację fizjoterapeuty – ustalisz optymalną ścieżkę treningową
 • urządzenie do ćwiczeń w domu, które monitoruje pracę Twoich mięśni
 • dostęp do treningowej aplikacji mobilnej
 • test diagnostyczny mięśni dna miednicy do wykonania w domu z interpretacją specjalisty
 • indywidualny plan treningowy dostosowany do parametrów z testu
 • bezpłatne konsultacje przez okres 1 miesiąca – telefon, czat

0 zł/ miesięcznie – kolejne miesiące samodzielnych ćwiczeń są bezpłatne, możesz dowolnie korzystać z urządzenia i aplikacji

W każdej chwili możesz dokupić opiekę specjalisty (już od 85 zł miesięcznie) – „trenera personalnego mięśni dna miednicy” – w osobie doświadczonego fizjoterapeuty z indywidualnym planem treningowym i comiesięczną oceną postępów na podstawie testu mięśni w aplikacji mobilnej. Korzystasz kiedy chcesz!

 

 

Urządzenie do ćwiczeń w domu przesyłamy w ciągu 48 godzin od zaksięgowania płatności za pośrednictwem kuriera DHL. Kurier skontaktuje się telefonicznie w celu ustalenia dogodnego terminu odbioru przesyłki.

Zwrot urządzenia jest możliwy tylko w sytuacji gdy oryginalne opakowanie nie zostało otwarte. Używane urządzenie można zwrócić w procedurze reklamacji.

Podczas odbioru urządzenia kurier poprosi Cię o podpisanie zgody na przetwarzanie danych w procesie treningu przez PelviFly – wzór do zapoznania się z treścią otrzymasz razem z potwierdzeniem zamówienia.

Pytania & Odpowiedzi

?

Czy muszę zwracać urządzenie, gdy nie będę już ćwiczyć ze specjalistą?

Urządzenie zostaje z Tobą na zawsze, możesz z niego korzystać nawet jeżeli nie płacisz już abonamentu.

?

Jak dbać o urządzenie po treningu? Czym czyścić urządzenie?

Urządzenie myj mydłem lub żelem do higieny intymnej pod bieżącą wodą, uważaj tylko aby nie zalać miejsca gdzie znajduje się gniazdo ładowania. Polecamy także używanie jednorazowych chusteczek dezynfekcyjnych Sani Cloth.

?

Czy mogę ćwiczyć samodzielnie z PelviFly, bez pomocy specjalisty?

Możesz ćwiczyć samodzielnie, ale aby Twój trening był bezpieczny i skuteczny powinnaś najpierw dobrze poznać swoje mięśnie i nauczyć się je odpowiednio kontrolować i aktywować.

Specjalista PelviFly będzie nadzorował Twoje parametry i skutecznie przeprowadzi Cię przez 3 fazy nauczania motorycznego (poznanie, kontrola, automatyzm mięśniowy).

?

Mam obawy przed założeniem urządzenia

Urządzenie jest bardzo miłe w dotyku i elastyczne (silikon medyczny VI klasy). Jego długość to tylko 8 cm, a szerokość 3 cm. Zakładają go bez problemu kobiety, które nigdy nie rodziły.

Aby zwiększyć komfort można użyć lubrykantu na bazie wody.

?

Urządzenie przesyła dane poprzez Bluetooth - czy to bezpieczne dla organizmu?

Rozumiemy Twoje obawy i wiemy, że chcesz się czuć pewnie i bezpiecznie. Zaprojektowaliśmy urządzenie tak, aby adapter Bluetooth był umieszczony w zewnętrznym ramieniu. Pamiętaj jednak, że sygnał wysyłany przez urządzenie (Bluetooth Low Energy) jest 100 razy słabszy niż sygnał Wi-Fi,a więc ćwiczenia z PelviFly są 100 razy bezpieczniejsze niż używanie telefonu komórkowego.

Mam mniejszy problem

Ja czuję tą poprawę generalnie mam mniejszy problem z naglącymi parciami i czuje tez zmniejszenie napięcia w okolicach cewki moczowej.

Przedłużyłam abonament na kolejne 3 miesiące.

Agnieszka, 34
Młoda Mama

Mogę nosić syna bez obaw

Jest już lepiej, to uczucie opadania przed okresem przeszło zupełnie, mogę też dłużej nosić syna. Jestem bardzo zadowolona z ćwiczeń i programu :)

Julia, 33
Młoda Mama

Co do siły mięśni i odczuć obniżenia - jest o niebo lepiej. Jeszcze 3 miesiące temu bałam się podnosić syna, wykonywać bardziej obciążające czynności, bo wieczorem dyskomfort związany z obniżeniem dawał o sobie znać. Baa - nawet szybkie chodzenie sprawiało trudności. Teraz już prawie zapomniałam o tych dolegliwościach. Co prawda do stanu z przed ciąży jeszcze trochę brakuje, ale widzę, że jestem na dobrej drodze :)

Magdalena, 28
Młoda Mama

Wymyśliła Pani naprawdę fantatyczne rozwiązanie. Jestem pod wrażeniem pomysłu. Tym bardziej, ze WNM to taki masowy problem, a nadal bardzo slabo i źle przez samych lekarzy diagnozowalny i źle leczony. Wiem co mówię, bo ja sama, po przeszło 10 latach udręki i zastosowania wszystkiego co bylo tylko dostępne na przestrzeni tych lat - trochę już stracilam wiarę ze bedzie lepiej, raczej nastawilam się na gorzej, ale teraz wraz z ćwiczeniami z pelvifly, wiara mi powraca jak dziecku !

Monika, 42
Kobieta dojrzała

Mobilizacja do ćwiczeń

Za mną 3 miesiące ćwiczeń. Efekty są! Ćwiczę dalej :-) Przy zwykłych ćwiczeniach często brakowało mobilizacji. Z Pelvifly nie jest nudno, więc nie odpuściłam żadnego treningu. Kontakt z ekipą PelviFly świetny, można liczyć na fachową pomoc i opiekę. Polecam !

Eliza, 32
Młoda Mama

Ja już zadbałam o siebie, a Ty?

Przeczytałam w Internecie, że poprzez wzmocnienie mięśni dna miednicy, można również polepszyć jakość życia seksualnego. Nie bardzo w to wierzyłam, ale byłam zdeterminowana i postanowiłam spróbować. Tak trafiłam na PelviFly. Odkąd ćwiczę jestem zachwycona. PelviFly to mój najlepszy przyjaciel.

Kinga, 26 lat
Kobieta świadoma

Ja już zadbałam o siebie, a Ty?

Przez przypadek na jakiejś konferencji spotkałam fizjoterapeutki z Uniwersytetu Jagiellońskiego, które zaprosiły mnie do projektu zdalnych ćwiczeń mięśni dna miednicy. Po konsultacji z ginekologiem i fizjoterapeutą ćwiczyłam za pomocą urządzenia, aplikacji i bez wychodzenia z domu co dla mnie ważne, bo mam małe dziecko. Miałam też pewność, że robię to prawidłowo, ponieważ codziennie dostawałam informację o efektach od specjalisty. Po około 4 tyg. ćwiczeń zaobserwowałam zmniejszenie objawów, a po 3 miesiącach ćwiczeń mogłam zrezygnować z wkładek.

Basia, 28 lat
Młoda Mama

I have already taken care of myself, and you?

Urinary incontinence was very embarrassing for me and it limited my life for a couple of years but I thought that it was normal at an old age. Finally I went to a gynaecologist who suggested a very modern solution i.e. exercising without leaving home with PelviFly. At the beginning I was scared and didn't think I would handle it, but after a few lessons it turned out that the application was very easy. Additionally, I know that in case of any problems I can always contact a specialist because I am under their constant supervision.

Danuta, 56
Mature woman

Napisali o nas:

Chcesz dowiedzieć się więcej
o treningu
i dnie miednicy?

Pobierz naszą bezpłatną aplikację mobilną PelviFly News.
Dostępna w sklepie Google Play oraz App Store.

Zobacz nasze filmy w serwisie YouTube
Podgląd aplikacji na smartphone

Nie jesteś pewna, czy PelviFly jest dla Ciebie?

Zadzwoń na naszą infolinię lub napisz wiadomość email - porozmawiamy.

693 103 203

Czynna od pon. do pt. w godz. 9 - 17.