W każdym wieku możesz zacząć ćwiczyć swoje mięśnie dna miednicy

Blisko 60% kobiet dojrzałych ma problem z nietrzymaniem moczu i nie mówi o tym nikomu. Średnio 9 lat mija od wystąpienia objawów do podjęcia leczenia.

Dlaczego dojrzała kobieta powinna ćwiczyć?

Z wiekiem nasze ciało się zmienia. Nie na wszystkie zmiany w naszym organizmie mamy wpływ, jednak dzięki odpowiednim ćwiczeniom możesz zwiększyć swój komfort.

Ikona PelviFly

ZADBAJ O SIEBIE W OKRESIE MENOPAUZY

Zmniejszenie ilości estrogenu powoduje, że mięśnie dna miednicy wiotczeją, co skutkuje nietrzymaniem moczu i bólem lędźwi. Ćwiczenia Kegla pomagają temu zapobiec.

Ikona PelviFly

PRZYGOTUJ SIĘ DO ZABIEGU

Przed Tobą zabieg na nietrzymanie moczu i obniżenie narządów rodnych? Odpowiednia rehabilitacja mięśni dna miednicy przed i po zabiegu zwiększa jego skuteczność.

Ikona PelviFly

ZADBAJ O SWÓJ KRĘGOSŁUP

4 na 5 kobiet, które cierpią na ból w dolnej części pleców, ma też problemy z nietrzymaniem moczu. Regularny trening mięśni dna miednicy pomaga pozbyć się bólu.

Ikona PelviFly

CIESZ SIĘ AKTYWNOŚCIĄ SEKSUALNĄ

Zadbane mięśnie dna miednicy, a co za tym idzie elastyczność pochwy, to jeden z czynników, które wpływają na satysfakcję z życia seksualnego, niezależnie od wieku.

Mam mniejszy problem, czuję poprawę.

Ja czuję tą poprawę generalnie mam mniejszy problem z naglącymi parciami i czuje tez zmniejszenie napięcia w okolicach cewki moczowej.

Przedłużyłam abonament na kolejne 3 miesiące.

Agnieszka, 34 lata
Młoda Mama

Z ćwiczeniami z pelvifly, wiara mi powraca.

Wymyśliła Pani naprawdę fantatyczne rozwiązanie. Jestem pod wrażeniem pomysłu. Tym bardziej, ze WNM to taki masowy problem, a nadal bardzo slabo i źle przez samych lekarzy diagnozowalny i źle leczony. Wiem co mówię, bo ja sama, po przeszło 10 latach udręki i zastosowania wszystkiego co bylo tylko dostępne na przestrzeni tych lat - trochę już stracilam wiarę ze bedzie lepiej, raczej nastawilam się na gorzej, ale teraz wraz z ćwiczeniami z pelvifly, wiara mi powraca jak dziecku !

Monika, 42 lata
Kobieta dojrzała

Efekty są! Ćwiczę dalej :-)

Za mną 3 miesiące ćwiczeń. Efekty są! Ćwiczę dalej :-) Przy zwykłych ćwiczeniach często brakowało mobilizacji. Z Pelvifly nie jest nudno, więc nie odpuściłam żadnego treningu. Kontakt z ekipą PelviFly świetny, można liczyć na fachową pomoc i opiekę. Polecam !

Eliza, 32 lata
Młoda Mama

I have already taken care of myself, and you?

Urinary incontinence was very embarrassing for me and it limited my life for a couple of years but I thought that it was normal at an old age. Finally I went to a gynaecologist who suggested a very modern solution i.e. exercising without leaving home with PelviFly. At the beginning I was scared and didn't think I would handle it, but after a few lessons it turned out that the application was very easy. Additionally, I know that in case of any problems I can always contact a specialist because I am under their constant supervision.

Danuta, 56
Mature woman

Jak może ćwiczyć dojrzała kobieta?

Trenuj samodzielne w domu

WYKORZYSTAJ APLIKACJĘ TRENINGOWĄ NP. PELVIFLY

Ćwicz pod kontrolą fizjoterapeuty

Ćwicz yoge i pilates

Ikona PelviFly

Trening: Dojrzała Kobieta

Buduje wytrzymałość i koordynację przy wykorzystaniu 20% maksymalnej siły mięśni, dzięki czemu włókna się odbudować.

Ikona PelviFly

Czas trwania: min. 6 miesięcy

Regularne treningi pozwolą Ci uzyskać satysfakcjonujące wyniki.

Ikona PelviFly

Ćwicz 10 min dziennie / 6 razy w tygodniu

Bezpieczne ćwiczenia dostosowane do twoich umiejętności.

Ikona PelviFly

MOŻESZ ĆWICZYĆ W DOWOLNYM MIEJSCU I CZASIE

Pod opieką specjalisty, który na bieżąco dostarczy Ci informacji o efektach.

Chcesz dowiedzieć się więcej
o treningu
i dnie miednicy?

Zaobserwuj profil PelviFly na Instagramie, aby każdego dnia dowiadywać się ciekawostek, otrzymywać wskazówki i trenować z tysiącami kobiet.

Obserwuj instagram PelviFly
Grupa  KEGEL NINJA na facebooku

Napisali o nas:

Zastanawiasz się czy PelviFly jest dla Ciebie?

Zadzwoń na naszą infolinię lub napisz wiadomość email - porozmawiamy.

+48 693 103 203

Czynna od pon. do pt. w godz. 8 - 16.