PelviFly zostało stworzone, by pomóc każdej kobiecie ćwiczyć mięśnie dna miednicy

PelviFly to holistyczne rozwiązanie, które umożliwia trening mięśni dna miednicy w bezpieczny, intymny i efektywny sposób, dzięki urządzeniu, aplikacji treningowej i sieci najlepszych specjalistów.

Co to jest PelviFly?

PelviFly to rozwiązanie umożliwiające bezpieczny i skuteczny trening mięśni dna miednicy. Składa się z aplikacji mobilnej, urządzenia do ćwiczeń w domu (które powstało we współpracy z inżynierami z Doliny Krzemowej), platformy teleopieki ze specjalnymi algorytmami oraz sieci wybitnych fizjoterapeutów, lekarzy, położnych i pielęgniarek współpracujących z nami w całej Europie.

PelviFly zostało zaprojektowane przez kobiety dla kobiet, które chciałyby polepszyć jakość swojego życia seksualnego, przygotować się do ciąży lub poradzić z problemem nietrzymania moczu.

Ikona PelviFly

Jak PelviFly może mi pomóc?

Trenując z aplikacją wiesz, że ćwiczysz prawidłowo.

Aplikacja umożliwia Ci obserwowanie aktywności swoich mięśni, monitoruje Twoje postępy, pozwala na planowanie harmonogramu treningu oraz w każdej chwili umożliwia konsultacją ze specjalistą PelviCoach.

Co najważniejsze odpowiedni test w aplikacji, który wykonujesz raz w miesiącu z urządzeniem, pozwala ocenić postępy i dostosować ćwiczenia do Twoich możliwości.

Pierwsze efekty ćwiczeń odczujesz już po 12 tygodniach regularnego treningu.

Ikona PelviFly

Jak wygląda trening z PelviFly?

Ćwiczysz kilka minut dziennie z pomocą urządzenia, które aplikuje się dopochwowo i które łączy się bezprzewodowo z aplikacją na telefonie.

Aplikacja odwzorowuje w formie animacji aktywność mięśni dna miednicy, dzięki czemu od razu widzisz czy ćwiczysz prawidłowo i wiesz jakie ćwiczenia wykonywać oraz jakiej użyć siły. Aktywując i rozluźniając mięśnie, sterujesz grą w telefonie - zbierasz punkty, strzelasz w meteoryty statkiem kosmicznym czy grasz w pinball.

Urządzenie PelviFly
PelviFly - do treningu mięśni dna miednicy
Zamów PelviFly

Jak działa PelviFly?

Ikona PelviFly

Urządzenie do ćwiczeń

Monitoruje siłę skurczu Twoich mięśni i fazy rozluźnienia dbając o prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Ma wbudowaną funkcję dopasowania, dzięki czemu dostosuje się do Twojej anatomii.

Ikona PelviFly

Aplikacja mobilna

W aplikacji kGoal Boost Smart Kegels znajdują się treningi z zadaniami do wykonania w formie motywujących gier.

Ikona PelviFly

Pelvicoach

Dzięki platformie teleopieki możesz skonsultować się ze specjalistą, który nauczy Cię poprawnie ćwiczyć, przygotuje plan treningowy dostosowany do Twoich potrzeb i będzie na bieżąco monitorował Twoje postępy.

Urządzenie PelviFly

Urządzenie PelviFly

Miękkie, silikonowe urządzenie z czujnikami zostało zaprojektowane przez inżynierów z Doliny Krzemowej. Stosowane jest przez tysiące kobiet w wielu krajach na świecie. Współpracując z aplikacją pozwala na monitorowanie pracy mięśni. Weryfikuje, czy wykonujesz skurcz z właściwą siłą lub utrzymujesz napięcie mięśni przez odpowiednio długi czas.

Już ponad 20 000 kobiet na całym świecie ćwiczy mięśnie dna miednicy z wykorzystaniem kGoal'a. Jest to jedyne urządzenie, które wykorzystuje w terapii mięśni dna miednicy trzy rodzaje wibracji: 20 Hz, 50Hz i wibracje biofeedback, w celu lepszej kontroli nad wykonywanym skurczem.

Ikona PelviFly

Informacje techniczne:

  • urządzenie wykonane z silikonu medycznego VI klasy, materiał w 100% bez ftalanów
  • ekologiczna bateria ładowana przez USB, która raz naładowana pozwala na kilka tygodni treningu
  • długość: 9 cm, szerokość 3,8 cm, waga: 85 g
  • urządzenie odporne na działanie wody
  • 2 lata gwarancji

Aplikacja mobilna kGoal Boost Smart Kegels

Pobierz już teraz aplikację. Jest dostępna na iOS i Android.

Ikona PelviFly

Nie masz urządzenia? Skorzystaj z tego poradnika i planu treningowego. Poznaj ćwiczenia które możesz wykonać samodzielnie.

Ikona PelviFly

Jeżeli masz już niebieskie urządzenie do ćwiczeń to możesz rozpocząć treningi.

Ikona PelviFly

Aplikacja zawiera treningi w formie angażujących gier.

PelviCoach rozumie Twoje potrzeby

W PelviFly pracujemy z najlepszymi specjalistami – ginekologami, urologami, seksuologami i fizjoterapeutami – których misją jest pomaganie kobietom w treningu mięśni dna miednicy.

Ikona PelviFly

Wybieraj spośród specjalistów z całego świata, którzy będą wspierać Twój trening i motywować do osiągnięcia celu.

Ikona PelviFly

PelviCoach szczegółowo oceni wyniki testu mięśni, będzie czuwał nad przebiegiem treningów, doradzi co zmienić w nawykach dnia codziennego.

Ikona PelviFly

Zaufaj indywidualnym planom treningowym dostosowanym do Twoich potrzeb.

A Ty? Chcesz rozpocząć swój trening z PelviFly?

Chcesz dowiedzieć się więcej
o treningu
i dnie miednicy?

Zaobserwuj profil PelviFly na Instagramie, aby każdego dnia dowiadywać się ciekawostek, otrzymywać wskazówki i trenować z tysiącami kobiet.

Obserwuj instagram PelviFly
Grupa  KEGEL NINJA na facebooku

Napisali o nas:

Zastanawiasz się czy PelviFly jest dla Ciebie?

Zadzwoń na naszą infolinię lub napisz wiadomość email - porozmawiamy.

+48 693 103 203

Czynna od pon. do pt. w godz. 8 - 16.