Rozwiń swój potencjał

Mężczyzna w każdym wieku powinien mieć silne mięśnie dna miednicy. PelviFly Boost to rewolucyjny krok naprzód w ćwiczeniach. Jak działa? Siadasz na specjalnie zaprojektowanej miękkiej poduszce (siodełku), łączysz się z aplikacją i ćwiczysz grając na telefonie. Mogą z nim trenować również kobiety, więc to inspirujące rozwiązanie dla par!

Nasze klientki pytają co z mężczyznami

Już tysiące kobiet na całym świecie ćwiczy z aplikacją i urządzeniem. Dzięki badaniom, współpracy z najlepszymi lekarzami, fizjoterapeutkami, biomechanikami mięśni wypracowaliśmy efektywny i skuteczny system do treningu mięśni dna miednicy ze zdalnym wsparciem specjalistów.

Ale co z mężczyznami? Jak im pomóc? Nasze klientki pytały od samego początku. Po wielu próbach i testach wraz z inżynierami z Doliny Krzemowej w USA zaprojektowaliśmy i wprowadzamy na rynek pierwszy na świecie system do treningu mięśni dna miednicy z urządzeniem i aplikacją dla mężczyzn!

Ikona PelviFly

Gdzie są mięśnie dna miednicy u mężczyzn?

Znajdują się w okolicy krocza, pomiędzy nasadą penisa i odbytem. Niezależnie od tego, czy jesteś młody, sprawny i chcesz rozwijać swój potencjał seksualny, czy Twoim celem jest profilaktyka problemów z erekcją czy kontrolą pęcherza. Ćwiczenia będą mieć ogromny wpływ na Twoją jakość życia

Ikona PelviFly

Grywalizacja wspiera osiąganie sukcesu

Częstym powodem, dla którego mamy problemy z utrzymaniem regularności treningów jest nuda. Z PelviFly Boost ćwiczysz, grając w aplikacji za pomocą mięśni dna miednicy. Twój trening staje się zabawą i przyjemnością. Będziesz sterował samochodem pokonując zakręty i omijając przeszkody

Urządzenie PelviFly
Innowacyjny system treningowy
ZAMÓW

Każdy mężczyzna powinien ćwiczyć dno miednicy
Co Ciebie zmotywuje?

Ikona PelviFly

WZMOCNIONA EREKCJA

Mięśnie dna miednicy pełnią ważną rolę podczas seksu, a ich skurcz umożliwia wzmocnienie erekcji. Naukowcy wykazują, że odpowiednie ćwiczenia rozwiązują problem z erekcją u 35% - 47% badanych [Systematic review: Myers, Smith, 2019].

Ikona PelviFly

LEPSZE WYNIKI W SPORCIE

Brak przygotowania mięśni dna miednicy do obciążeń treningowych skutkuje ich osłabieniem, podwyższonym napięciem oraz bólem miednicy i brakiem kontroli pęcherza. Mięśnie dna miednicy są częścią stabilizacji centralnej.

Ikona PelviFly

Wysiłkowe nietrzymanie moczu

Badania wykazują, że 72% mężczyzn będzie cierpieć na nietrzymanie moczu w ciągu swojego życia. Wydolne mięśnie dna miednicy zabezpieczą Cię przed popuszczaniem moczu podczas uprawiania sportu, kaszlu czy śmiechu. [Lowrance, Eastham, Savage and others, J Urol. 2012]

Ikona PelviFly

DŁUŻSZY CZAS STOSUNKU

Naukowcy udowodnili, że trening mięśni dna miednicy opóźnił moment wytrysku u od 55% do 83% badanych [Systematic review: Myers, Smith, 2019].

Ikona PelviFly

Stabilizacja centralna

Mięśnie dna miednicy należą do grupy mięśni posturalnych, które określamy jako core. Tworzą gorset, który utrzymuje stabilność kręgosłupa i miednicy. Są aktywne cały czas – nawet jeśli tylko siedzisz. Jeśli dochodzi do ich osłabienia, możesz odczuwać bóle kręgosłupa.

Ikona PelviFly

KONTROLA PĘCHERZA

Zdarza Ci się oddawać często mocz, ale w małych ilościach? Masz problem z naglącym parciem, które zmusza Cię do udania się do toalety? Zadbaj o swojej zdrowie, żebyś nie musiał martwić się czy na pewno zdążysz do najbliższej stacji benzynowej podczas podróży.

Urządzenie PelviFly

Czy z PelviFly Boost mogą ćwiczyć kobiety

Najwyższej klasy monitor kondycji mięśni dna miednicy pozwala ćwiczyć kobietom i mężczyznom. Smukła, miękka poduszka została zaprojektowana przez inżynierów z Doliny Krzemowej. Weryfikuje, czy wykonujesz skurcz z właściwą siłą oraz utrzymujesz aktywność lub rozluźnienie mięśni przez odpowiednio długi czas.

Ikona PelviFly

Wystarczy, że na nim usiądziesz

PelviFly Boost jest urządzeniem zewnętrznym z wbudowanym czujnikiem manometrycznym oraz protokołami wibracji o różnej częstotliwości, wspierających czynność bioelektryczną mięśni. Możesz ćwiczyć w domu, w pracy czy na wyjeździe. Po prostu usiądź, połącz z aplikacją i steruj samochodem w grze. 

Ikona PelviFly

Spersonalizowane plany treningowe

Aplikacja zawiera instrukcje prawidłowej pozycji oraz wskazówek do ćwiczeń. Treningi są precyzyjne i w pełni komfortowe. Na podstawie testu mięśni, aplikacja pomoże wybrać najlepszy dla Ciebie plan. 

Ikona PelviFly

Wsparcie inteligentnych algorytmów

System PelviFly w płynny sposób odwzorowuje zadania jakie stawia biomechanika mięśni i stosuje zaprojektowane przez fizjoterapeutów protokoły rehabilitacji. Algorytmy analizują wyniki i postępy wprowadzając w czasie rzeczywistym modyfikacje planów treningowych.

Multisensoryczna gra do treningu mięśni dna miednicy

Aplikacja wspierana inteligentnymi algorytmami pozwala na wykonanie testu mięśni, który ocenia siłę, szybkość reakcji, wytrzymałość, kontrolę i zdolność do rozluźnienia po skurczu. Przygotuje spersonalizowany plan treningowy w formie zadań w grze oraz na bieżąco będzie analizować Twoje wyniki. Zastosowanie mechanizmów grywalizacji sprawia, że ćwiczenia są ciekawe i pozwalają na utrzymanie wysokiej regularności. Dostępne języki: polski i angielski. Zobacz jak wygląda gra.

Ikona PelviFly

Trójwymiarowe gry zostały zbudowane z wykorzystaniem technologii UNITY. Aktywując i rozluźniając mięśnie dna miednicy, sterujesz samochodem jadąc przez miasto. Zdobywasz punkty, omijasz przeszkody, możesz porównywać czas poszczególnych etapów.

Ikona PelviFly

Z każdym kolejnym treningiem, zdobywasz poziomy trudności i zbliżasz się do osiągnięcia celu. Utrzymując regularność będziesz mógł wybrać rodzaj samochodu jakim podróżujesz.

Ikona PelviFly

System treningowy został zaprojektowany ze wsparciem inteligentnych algorytmów, które precyzyjnie dostosowują obciążenie treningowe do Twojej aktualnej kondycji mięśni. Monitoruj postępy i analizuj raporty z ćwiczeń. 


Nie czekaj!

W ramach zakupu urządzenia otrzymasz również 30-minutową konsultację online z fizjoterapeutą/ką na start ćwiczeń. Konsultacja jest opcjonalna.

A Ty? Rozpoczynasz swój trening z PelviFly Boost?

Chcesz dowiedzieć się więcej
o treningu
i dnie miednicy?

Zaobserwuj profil PelviFly na Instagramie, aby każdego dnia dowiadywać się ciekawostek, otrzymywać wskazówki i trenować z tysiącami kobiet.

Obserwuj instagram PelviFly
Grupa  KEGEL NINJA na facebooku

Napisali o nas:

Zastanawiasz się czy PelviFly jest dla Ciebie?

Zadzwoń na naszą infolinię lub napisz wiadomość email - porozmawiamy.

+48 693 103 203

Czynna od pon. do pt. w godz. 8 - 16.