Wiesz, że ćwiczenia Kegla mogą poprawić jakość Twojego życia seksualnego?

Blisko 60% kobiet deklaruje, że chce polepszyć jakość swojego życia seksualnego, ale nie wiedzą, gdzie szukać informacji na ten temat.

Dlaczego świadoma kobieta powinna ćwiczyć?

Satysfakcja z życia seksualnego to ważny element życia. Gdy kobieta opanuje „sztukę gry mięśniowej”, może ją wykorzystać w czasie seksu i zwiększyć przyjemność swoją i partnera.

Ikona PelviFly

ZWIĘKSZ ŚWIADOMOŚĆ SWOJEGO CIAŁA

Regularne ćwiczenia Kegla pozwalają lepiej poznać swoje ciało, odczucia i reakcje na bodźce, a co za tym idzie zwiększyć doznania seksualne.

Ikona PelviFly

KONTROLUJ SWÓJ ORGAZM

Kobieta regularnie ćwicząc może pomóc sobie dojść do orgazmu, jeżeli do tej pory jej się to nie udawało, a także dowolnie przyspieszać lub opóźniać orgazm partnera.

Ikona PelviFly

ODCZUWAJ WIĘCEJ PODCZAS SEKSU

Odpowiednie ćwiczenia Kegla poprawiają ukrwienie i dotlenienie mięśni dna miednicy. A to pozwala zwiększyć wrażliwość na bodźce i przyjemność odczuwaną podczas seksu.

Ikona PelviFly

ZWIĘKSZ SWOJE SZANSE NA ZAJŚCIE W CIĄŻĘ

Odpowiedni trening nie tylko zwiększa satysfakcję, ale i ochotę na seks, zmniejsza stres i dotlenia mięśnie. A wszystko to zwiększa prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.

Mam mniejszy problem, czuję poprawę.

Ja czuję tą poprawę generalnie mam mniejszy problem z naglącymi parciami i czuje tez zmniejszenie napięcia w okolicach cewki moczowej.

Przedłużyłam abonament na kolejne 3 miesiące.

Agnieszka, 34 lata
Młoda Mama

Z ćwiczeniami z pelvifly, wiara mi powraca.

Wymyśliła Pani naprawdę fantatyczne rozwiązanie. Jestem pod wrażeniem pomysłu. Tym bardziej, ze WNM to taki masowy problem, a nadal bardzo slabo i źle przez samych lekarzy diagnozowalny i źle leczony. Wiem co mówię, bo ja sama, po przeszło 10 latach udręki i zastosowania wszystkiego co bylo tylko dostępne na przestrzeni tych lat - trochę już stracilam wiarę ze bedzie lepiej, raczej nastawilam się na gorzej, ale teraz wraz z ćwiczeniami z pelvifly, wiara mi powraca jak dziecku !

Monika, 42 lata
Kobieta dojrzała

Efekty są! Ćwiczę dalej :-)

Za mną 3 miesiące ćwiczeń. Efekty są! Ćwiczę dalej :-) Przy zwykłych ćwiczeniach często brakowało mobilizacji. Z Pelvifly nie jest nudno, więc nie odpuściłam żadnego treningu. Kontakt z ekipą PelviFly świetny, można liczyć na fachową pomoc i opiekę. Polecam !

Eliza, 32 lata
Młoda Mama

Ja już zadbałam o siebie, a Ty?

Przeczytałam w Internecie, że poprzez wzmocnienie mięśni dna miednicy, można również polepszyć jakość życia seksualnego. Nie bardzo w to wierzyłam, ale byłam zdeterminowana i postanowiłam spróbować. Tak trafiłam na PelviFly. Odkąd ćwiczę jestem zachwycona. PelviFly to mój najlepszy przyjaciel.

Kinga, 26 lat
Kobieta świadoma

Jak może ćwiczyć świadoma kobieta?

Ćwicz samodzielnie w domu

Wykorzystaj aplikację treningową np. PelviFly

Trenuj indywidualnie z fizjoterapeutą

Ćwicz jogę i pilates

Ikona PelviFly

Trening: ŻYCIE SEKSUALNE

Nauczysz się świadomej i kontrolowanej sztuki gry mięśniowej. W treningu skupiamy się na wzroście siły, szybkości i refleksu mięśni, a także koordynacji ciała.

Ikona PelviFly

Czas trwania: min. 3 miesiące

Pierwsze rezultaty już po kilku tygodniach.

Ikona PelviFly

Trening 10 min. dziennie / 3 razy w tygodniu

Bezpieczne ćwiczenia dostosowane do Twoich możliwości.

Ikona PelviFly

Możesz ćwiczyć w dowolnym miejscu i czasie

Pod opieką specjalisty, który na bieżąco udzielI Ci informacji o efektach.

Chcesz dowiedzieć się więcej
o treningu
i dnie miednicy?

Zaobserwuj profil PelviFly na Instagramie, aby każdego dnia dowiadywać się ciekawostek, otrzymywać wskazówki i trenować z tysiącami kobiet.

Obserwuj instagram PelviFly
Grupa  KEGEL NINJA na facebooku

Napisali o nas:

Zastanawiasz się czy PelviFly jest dla Ciebie?

Zadzwoń na naszą infolinię lub napisz wiadomość email - porozmawiamy.

+48 693 103 203

Czynna od pon. do pt. w godz. 8 - 16.