Wróć do bloga

Czym jest PelviFly

PelviFly to rozwiązanie umożliwiające bezpieczny i skuteczny trening mięśni dna miednicy

Składa się z aplikacji mobilnej, urządzenia do ćwiczeń w domu, platformy telemedycznej ze specjalnymi algorytmami oraz sieci wybitnych lekarzy, fizjoterapeutów i położnych współpracujących z nami w całej Europie

PelviFly zostało zaprojektowane przez kobiety dla kobiet, które chciałyby polepszyć jakość swojego życia seksualnego, przygotować się do ciąży lub poradzić z problemem nietrzymania moczu.

Jak wygląda trening z PelviFly?

Ćwiczysz kilka minut dziennie z pomocą urządzenia, które aplikuje się dopochwowo i które łączy się bezprzewodowo z aplikacją na telefonie.

Aplikacja odwzorowuje w formie animacji aktywność mięśni dna miednicy, dzięki czemu od razu widzisz czy ćwiczysz prawidłowo i wiesz jakie ćwiczenia wykonywać oraz jakiej użyć siły.

Trzy filary PelviFly

 1. Urządzenie dopochwowe do ćwiczeń
  Monitoruje siłę skurczu Twoich mięśni i fazy rozluźnienia dbając o prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Ma wbudowaną funkcję wibracji, co wspiera ich efektywność.
 1. Aplikacja PelviFly & Kegel Ninja Trainer
  W aplikacji znajduje się plan treningowy z zadaniami do wykonania w formie motywujących gier. Ścieżka postępu wskaże Ci na jakim jesteś etapie ćwiczeń i co musisz zrobić, aby osiągnąć cel.
  Ikona PelviFly
 2. PelviCoach
  Dzięki aplikacji PelviFly możesz skonsultować się ze specjalistą, który nauczy Cię poprawnie ćwiczyć, przygotuje plan treningowy dostosowany do indywidualnych potrzeb i będzie na bieżąco monitorował postępy.