Wróć do bloga

Dr. Gojdź docenił PelviFly

Na blogu poczytnego i znanego lekarza medycyny estetycznej Dr n. med. Krzysztofa Gojdź pojawił się bardzo interesujący post o nietrzymaniu moczu i innowacyjnym rozwiązaniu tego problemu czyli PelviFly.

PelviFly zdobyło uznanie Dr n. med. Krzysztofa Gojdź – znanego lekarza, który jako jedyny Polakukończył American Academy of Aesthetis Medicine. O PelviFly i problemie nietrzymania moczu można przeczytać na jego blogu.

Dr Gojdź opisuje przyczyny problemu nietrzymania moczu i rekomenduje wykorzystanie PelviFly, jako świetny sposób na prawidłowe i regularne ćwiczenia pod okiem specjalisty. Opisuje też jego działanie:

“Rozwiązaniem tego problemu może być System telemedyczny PelviFly, składający się z aplikowanego do pochwy elektronicznego tamponu, wykonanego z silikonu medycznego. Połączony ze specjalną, dostępną na urządzenia mobilne aplikacją tampon pozwala kobiecie zweryfikować rozluźnienie oraz napięcie mięśni w odpowiednim dla prawidłowo przeprowadzonego ćwiczenia czasie. Kiedy będziecie zaciskać lub rozluźniać mięśnie dna miednicy, w specjalnej animacji zobaczycie poruszającego się motyla. Im więcej siły włożycie w wykonanie ćwiczenia, tym wyżej Wasz motyl poleci, kiedy natomiast przyjdzie czas na rozluźnienie, motyl odpocznie na trawie lub kwiatku. Bardzo ważna jest tu również możliwość dostosowania wielkości tamponu do Waszych indywidualnych potrzeb.”
Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak i dlaczego warto “zaprzyjaźnić się z naszym motylkiem” koniecznie przeczytaj post Dr Gojdzia na jego blogu >>