Wróć do bloga

“Efekt Motyla” w magazynie Firmer

Skąd pomysł i wsparcie inwestycyjne, co sprawiało największą trudność, jakie mamy plany i marzenia – o to wszystko zapytała nas Dominika Studniak – redaktor naczelna Magazynu Firmer. Odpowiedzi dzielnie udzielała pomysłodawczyni naszego projektu – Urszula Wójtowicz-Herman.

Nasz “motylek” cieszy się coraz większą popularnością. Doceniają go nie tylko Polki, które korzystają z naszego urządzenia, ale także media, które chętnie o nim piszą. Niedawno w Magazynie Firmer pojawił się wywiad z Urszulą Wójtowicz-Herman dotyczący naszego projektu zatytułowany “Efekt Motyla”. Redaktor naczelna magazynu – Dominika Studniak,  pytała Ulę o narodziny i początki PelviFly oraz o to, jak jej pomysł rewolucjonizuje rynek usług medycznych. W wywiadzie przeczytasz również o tym, jak udało nam się naszym rozwiązaniem zainteresować inżynierów ze Stanford University z Doliny Krzemowej w USA, i inwestorów jak Black Swan Fund – Sieć Przedsiębiorczych Kobiet.

Jeśli jesteś zainteresowana, tym jakie są nasze plany i marzenia na przyszłość, chcesz wiedzieć jak wygląda obecna świadomość problemu w Polsce i na świecie, a także jak planujemy to zmienić, to zachęcamy Cię do lektury kwietniowego Magazynu Firmer, który możesz pobrać tutaj >>
Dziękujemy również redakcji Magazynu Firmer za publikację i serdecznie pozdrawiamy Panią redaktor Dominikę Studniak 🙂