Wróć do bloga

Pomaganie i zarabianie idą w parze

Dołącz do sieci Partnerów PelviFly, edukuj pacjentów i pomagaj im utrzymywać oraz przywracać maksymalną sprawność przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Pomożemy Ci oferować wyższy poziom świadczonych usług oraz zdobyć dodatkowy przychód w sposób, który nie angażuje Cię na co dzień.

Umów się na 15 min rozmowę z naszym ekspertem

Jak działa system PelviFly?

  • Trener PelviFly (urządzenie wewnętrzne, dopochwowe) i PelviBoost (urządzenie zewnętrzne) – Czujniki manometryczne precyzyjnie odczytują aktywność mięśni (do 10 próbek na sek), w tym napięcie i zdolność do rozluźnienia. Fizjoterapeuta może zlecać trening z trzema protokołami wibracji.
  • Aplikacja mobilna ze wbudowanymi planami treningowymi — z wykorzystaniem aplikacji użytkownik wykonuje test mięśni oraz treningi. Automatyczna ścieżka postępu wskazuje zadania do wykonania i motywuje do osiągania celów. Aplikacja w czasie rzeczywistym obrazuje pracę mięśni dna miednicy na ekranie smartfona.
  • PelviCoach — Fizjoterapeuta mając dostęp do wyników ćwiczeń oraz wsparcie algorytmów układa i monitoruje treningi online. Zapewnia bezpieczny i efektywny proces rehabilitacji wykorzystujący model nabywania umiejętności. Użytkownik może trenować także samodzielnie, bez wsparcia profesjonalisty.

Korzyści dla Twoich pacjentów

Powrót do formy po ciąży

Powrót do formy to nie tylko wygląd zewnętrzny, lecz zadbanie o swoje zdrowie. Współpraca z PelviFly to świadome i systematyczne ćwiczenia ze wsparciem specjalistów.

Wsparcie w walce z wysiłkowym nietrzymaniem moczu

Ćwiczenia mięśni dna miednicy są pierwsza linią leczenia nietrzymania moczu. Badanie potwierdzają. Że przestrzeganie programu ćwiczeń jest kluczem do jego skuteczności. 70% problemów nietrzymania moczu da się wyleczyć bez zabiegów i przyjmowania leków

Poprawa satysfakcji seksualnej

Odpowiednio dobrane ćwiczenia mięśni dna miednicy mają nieoceniony wpływ na poprawę funkcji seksualnych. Dzięki nim pochwa staje się bardziej elastyczna, poprawia się ukrwienie tkanek, a także wzrasta siła mięśni, co pozwala na świadome intensyfikowanie doznań seksualnych.

Zwiększanie skuteczności terapii

PelviFly sprawdza się w diagnostyce i poprawie świadomości pacjentek. Daje im realne informacje na temat tego czym jest wytrzymałość, co to znaczy przeć, co się dzieje jeżeli podczas treningu mięśni dna miednicy używa mięśni brzucha czy pośladków.

Najlepszym rozwiązaniem dla kobiet do ćwiczenia mięśni dna miednicy jest sonda kGoal od PelviFly, która monitoruje siły skurczu Twoich mięśni i fazy rozluźnienia dbając o prawidłowe wykonywanie ćwiczeń.

Najlepszym rozwiązaniem dla mężczyzn do ćwiczenia mięśni dna miednicy jest urządzenie zewnętrzne Boost od PelviFly. Ma formę smukłej poduszki, która weryfikuje, czy wykonujesz skurcz z właściwą siłą oraz utrzymujesz aktywność lub rozluźnienie mięśni przez odpowiednio długi czas.

Korzyści dla Ciebie

Zostań Partnerem PelviFly. Możesz rekomendować nasze rozwiązanie i otrzymywać prowizję od każdego sprzedanego urządzenia lub włączyć system PelviFly do swojej codziennej praktyki wyróżniając się na rynku i sprawując kompleksową opiekę nad pacjentami.

Dodatkowy dochód bez wysiłku

Nie musisz wychodzić ze swojej strefy komfortu. Pomagasz pacjentom i szerzysz wiedzę na temat zdrowia intymnego polecając PelviFly. Robisz to, co lubisz i jednocześnie zyskujesz dodatkowe źródło dochodu za każde kupione przez pacjenta urządzenie.

Implementacja trendów w dziedzinie fizjoterapii

Rozwijasz atrakcyjną praktykę. Budujesz swój wizerunek, jako fizjoterapeuta, który oferuje kompleksową pomoc pacjentom.

Podwyższenie standardu swoich usług

Jako jeden z nielicznych specjalistów, oferujesz swoim pacjentom lepszą jakość usług poprzez wykorzystanie innowacyjnych technologii w urządzeniach PelviFly. Pokażemy Ci w jaki sposób np. wykonywać badania siły mięśni dzięki trenerowi wewnętrznemu.

Stały rozwój

Dołączając do nas zyskujesz dostęp do najnowszej wiedzy i badań. Jeżeli spodoba Ci się praca w naszym systemie możesz zostać certyfikowanym PelviCoachem i przyjmować swoich pacjentów na telekonsultacje.

Umów się na 15 min rozmowę z naszym ekspertem

Umów się na krótką rozmowę, w której czasie nasz ekspert wyjaśni, w jaki sposób możemy współpracować. Zostawiając adres email możesz także otrzymywać porcję informacji, które pozwolą Ci zdobywać dodatkową wiedzę na temat mięśni dna miednicy i ich znaczenia.

Dowiedz się więcej o tym jak pomaga PelviFly