Wróć do bloga

Google for Startups

PelviFly – akceleracja Google

Na początku bieżącego roku specjaliści z Google wybrali PelviFly spośród setek firm i zaprosili nas do swojego biura na 6 miesięcy. Mieliśmy możliwość korzystania z porad światowej klasy ekspertów, by móc dotrzeć z PelviFly do kobiet na całym świecie. Google Residency to niesamowita okazja, dzięki której nasz startup mógł się jeszcze szybciej rozwijać.

Google for Startups i ich program Residency zapewnia młodym firmom, które są na etapie rozwoju najlepsze narzędzia do pracy, kontakty i porady z różnych dziedzin. Każdy startup otrzymuje indywidualnie dostosowaną opiekę i przestrzeń do pracy w kampusach zlokalizowanych jednym z siedmiu miejsc na świecie – w Londynie, Madrycie, São Paulo, Seulu, Tel Awiwie i Warszawie.


Urszula Herman, Joanna Rudnicka, Natalia Szostek, Kinga Wołoszka

Google Campus w Warszawie

Wczoraj (15.10.2019) w siedzibie Google w Warszawie odbyło się zakończenie programu, w którym braliśmy udział przez ostatnie miesiące. Podczas gali podsumowującej zaprezentowaliśmy na scenie wraz z innymi startupami, co się zmieniło w ciągu ostatniego roku i jak wiele zyskaliśmy poprzez pomoc jaką otrzymaliśmy. Mentorzy z Google Campus z całego świata pomogli nam udoskonalić produkt i nauczyli wielu przydatnych umiejętności. Uwierzyli w nasz pomysł i dzielili się z nami swoją wiedzą.

Ponadto Google for Startups ma partnerów w ponad 135 krajach, którzy wspierają takie firmy jak nasza. Mieliśmy możliwość konsultować nasze pomysły z światowej rangi ekspertami w ciągu trwania programu.

Jesteśmy wdzięczni za otrzymaną pomoc i życzymy powodzenia wszystkim innym startupom, które towarzyszyły nam na Campusie Google przez ostatnie miesiące. Dzięki wytrwałości i pomocy sobie nawzajem na pewno zrealizujemy nasze marzenia.

Zespół PelviFly