Wróć do bloga

Jak rozmawiać z mężczyzną o zdrowiu intymnym i mięśniach dna miednicy?

Zobacz nagranie szkolenia, dzięki któremu dowiesz się jak rozmawiać z mężczyzną o zdrowiu intymnym. Szkolenie przygotowały specjalistki w dziedzinie fizjoterapii urologicznej, psychologii i telerehabilitacji.

Świadomość potrzeb i dbanie o siebie wzajemnie w kontekście zdrowia intymnego jest niezwykle ważne, aby życie seksualne było satysfakcjonujące. Mięśnie dna miednicy odgrywają ważną i aktywną rolę podczas seksu zarówno u mężczyzn jak i u kobiet. Wydolne mięśnie dna miednicy pomagają wzmocnić erekcję, przeżywać orgazmy, wydłużać stosunek i doświadczać więcej przyjemności.

Plan szkolenia

Przygotowaliśmy szkolenie, dzięki któremu dowiesz się:

  1. Gdzie znajdują się mięśnie dna miednicy u mężczyzn
  2. Pomóż partnerowi je zlokalizować – gra wstępna
  3. Jaką rolę pełnią w życiu i co dzieje się jeżeli nie działają prawidłowo
  4. Pierwsze ćwiczenia do wykonania samodzielnie
  5. Zastosowanie nowych technologii i grywalizacji do treningu

Prowadzące szkolenie

dr Urszula Herman
Założycielka PelviFly

Specjalizuję się w rehabilitacji dna miednicy z wykorzystaniem nowych technologii w tym telerehabilitacji oraz sztucznej inteligencji. Jestem autorką aplikacji do ćwiczeń i portalu teleopieki klinicysty oraz współautorem zgłoszenia patentowego urządzenia. Wspólnie z moim zespołem pracuję w ramach grantu z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju nad rozwojem systemu diagnostyczno-rehabilitacyjnego. Moją misją jest wspieranie kobiet i mężczyzn w ćwiczeniach mięśni dna miednicy.

dr n. med. Anita Sikora-Szubert
Fizjoterapeutka i psycholożka

Jestem fizjoterapeutką, psycholożką i psychoonkolożką. Moje zainteresowania zawodowe i naukowe skupiają się na fizjoterapii w ginekologii i położnictwie, fizjoterapii w uroginekologii oraz onkologii. Jestem absolwentką studiów magisterskich Wydziału Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz studiów magisterskich Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku psychologia – specjalność psychologia zdrowia i kliniczna.

Jak rozmawiać z mężczyzną o zdrowiu intymnym?

Porozumienie Partnerów jest niezwykle istotne, aby życie seksualne było satysfakcjonujące. Panowie, warto skonfrontować się z tym tematem i zadbać o swoją męskość. Po obejrzeniu szkolenia, każda osoba na pewno znajdzie przynajmniej jeden powód, który zmobilizuje go do działania. Dlatego sprawdź jak rozmawiać z mężczyzną o zdrowiu intymnym.