Wróć do bloga

Konsultacja online na start z PelviCoach

Chcemy wesprzeć w 100% osoby rozpoczynające ćwiczenia z PelviFly, dlatego po zakupie urządzenia otrzymujesz możliwość konsultacji online z fizjoterapeutką PelviCoach.

Jak się na nią umówić?

Po wykonaniu testu mięśni z urządzeniem i aplikacją PelviFly, otrzymasz możliwość umówienia się na indywidualną konsultację online. Informacja o konsultacji pojawi się w Twojej aplikacji w ciągu 3 dni od wykonania testu. Przejrzyj profile naszych specjalistek i sama wybierz, z którą chcesz się skonsultować. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki filmik instruktażowy.

Kiedy można ją zrealizować?

Konsultację możesz zamówić w ciągu 7 dni od momentu otrzymania komunikatu w aplikacji. Po zamówieniu konsultacji masz kolejne 7 dni na jej zrealizowanie – fizjoterapeutka skontaktuje się z Tobą, aby umówić odpowiedni termin.

Jak się do niej przygotować?

Nie musisz szczególnie przygotowywać się do konsultacji. Jeśli masz pytania – możesz spisać je na kartce, aby o nich nie zapomnieć 🙂 Fizjoterapeutka poruszy tematy związane z Twoim zdrowiem i celem ćwiczeń. Są dwie główne zasady obowiązująca na wizycie – mów szczerze i jeśli masz wątpliwości zadawaj pytania.

Podczas konsultacji online omówisz tematy związane ze zdrowiem intymnym i ćwiczeniami w pełni komfortowej atmosferze. Wspólnie z fizjoterapeutką PelviCoach:

  • omówicie dotychczasowe wyniki oraz otrzymasz raport z analizą testu i zaleceniami
  • wypracujecie skuteczny plan realizacji celu ćwiczeń
  • otrzymasz praktyczne wskazówki oraz odpowiedzi na Twoje pytania
  • określicie punkty kontrolne oraz sposoby weryfikacji postępów treningowych

Czas trwania konsultacji to 30 minut. Może odbywać się jako videokonsultacja lub telekonsultacja.