Wróć do bloga

Konsultacja online z fizjoterapeutką PelviCoach

Podczas konsultacji online omówisz tematy związane ze zdrowiem intymnym i ćwiczeniami w pełni komfortowej atmosferze. Wspólnie z fizjoterapeutką PelviCoach:

  • wypracujecie skuteczny plan realizacji celu ćwiczeń
  • otrzymasz praktyczne wskazówki oraz odpowiedzi na Twoje pytania
  • określicie punkty kontrolne oraz sposoby weryfikacji postępów treningowych
  • jeśli ćwiczysz już z urządzeniem to omówicie dotychczasowe wyniki oraz otrzymasz raport z analizą testu i zaleceniami

Czas trwania konsultacji to 30 minut. Może odbywać się jako videokonsultacja lub telekonsultacja. Co miesiąc specjaliści przeprowadzają kilkaset konsultacji online! Poznaj opinie na ich temat:

Opinie o aplikacji i konsultacjach online

Kto przeprowadzi konsultację?

Konsultację przeprowadzi wyszkolona fizjoterapeutka uroginekologiczna PelviCoach po kursie telerehabilitacji. Nasze specjalistki aktywnie wspierają kobiety – zarówno online jak i w gabinetach. Zajmują się prowadzeniem treningów mięśni dna miednicy oraz terapią m.in. popuszczania moczu, pęcherza nadaktywnego, problemów ze satysfakcją seksualną czy bólami kręgosłupa. Konsultacja online nie zastąpi wizyty w gabinecie, ale jest równie wartościowa i daje szansę wielu kobietom na start. Profile PelviCoachów możesz zobaczyć po zainstalowaniu bezpłatnej aplikacji PelviFly & Kegel Ninja Trainer.

Kto może z niej skorzystać? 

Z konsultacji online mogą skorzystać wszyscy – zarówno osoby, które ćwiczą z PelviFly jak i te, które nie mają swojego urządzenia. Jeśli trenujesz z PelviFly, to podczas rozmowy omówicie dodatkowo Twoje wyniki.

Warto, aby każda aktywna kobieta, niezależnie od etapu życia, choć raz skonsultowała się z fizjoterapeutką. Jeśli jesteś w ciąży, planujesz ją lub jesteś po porodzie, to jest ona szczególnie ważna. Specjalistka pomoże Ci przygotować ciało do aktualnych i nadchodzących wyzwań. Konsultacja będzie również dla Ciebie wartościowa jesteś aktywna sportowo, wchodzisz w okres okołomenopauzalny, masz dużo stresu w ciągu dnia lub po prostu chcesz zadbać o swoje zdrowie i satysfakcję seksualną.

Ile kosztuje?

Koszt konsultacji jest dostępny w aplikacji przy profilu każdej z fizjoterapeutek. Płatność za konsultację możesz zrealizować bezpośrednio w aplikacji.

Jak umówić się na konsultację? 

Pobierz bezpłatną aplikację PelviFly & Kegel Ninja Trainer na telefon, a następnie przejrzyj profile naszych specjalistek PelviCoach i sama wybierz, z którą chcesz się skonsultować.