Wróć do bloga

#Luzujpoślady! Ćwicz mięśnie dna miednicy. Chroń ciało przed stresem

Bazując na moim doktoracie oraz doświadczeniu zdobytym w pracach nad PelviFly, biorąc pod uwagę aktualną, trudną sytuację na świecie, postanowiłam przygotować dla Was serię webinarów pozwalających od zaraz rozpocząć ćwiczenia mięśni dna miednicy i chronić się przed efektami stresu.

W tym trudnym okresie odczuwamy go bardzo dużo, mamy ograniczone możliwości aktywnego spędzania czasu i trudno nam zadbać o swoje zdrowie. My kobiety jesteśmy szczególnie narażone ponieważ stres mocno oddziałuje na dno miednicy powodując napięcia, a przez to odczuwamy bóle (również w życiu intymnym), mamy problem ze zbyt częstym oddawaniem moczu lub rozregulowanym cyklem.

Szkolenie kosztuje w przedsprzedaży tylko 39 zł (cena regularna 129 zł)! To ważne, abyśmy my kobiety wspierały się w tym trudnym okresie. Zróbmy co w naszej mocy aby na koniec kryzysu nasze ciała były sprawne jak wcześniej, a może nawet silniejsze. Nie raz w historii to na barkach kobiet spoczywał obowiązek doprowadzenia świata do ładu!!!

Co zawiera kurs online?

Część 1 – Mięśnie dna miednicy – kobiece centrum dowodzenia!


Pozostałe Trailery znajdziesz na dole strony

  • Część 1 – Mięśnie dna miednicy – kobiece centrum dowodzenia! Gdzie znajdują się mięśnie których nie widać – anatomia, rola mięśni dna miednicy, dysfunkcje tj. nietrzymanie moczu, bóle kręgosłupa, obniżenie narządów rodnych, bóle podczas stosunku. Dlaczego się pojawiają i jak przeciwdziałać. Pierwsze ćwiczenia!
  • Część 2 – Zasady ćwiczeń, treningi do wykonania w domu, wspierające wizualizacje. Codzienne nawyki (drobne zmiany wspierające dno miednicy, w tym nawyki toaletowe), ćwiczenia na wzmocnienie i rozluźnienie, wizualizacje (jak ułatwić sobie trening) – biomechanika mięśni oraz ścieżka terapeutyczna
  • Część 3 – Kiedy zobaczę pierwsze efekty? Na czym polega trening funkcjonalny? Rekomendowane pozycje podczas ćwiczeń w zależności od poziomu zaawansowania oraz realizowanych postępów, trening funkcjonalny, co zrobić żeby mięśnie działały automatycznie, wtedy kiedy ich potrzebujemy np. przeciwdziałając wysiłkowemu nietrzymaniu moczu, ćwiczenia na szybkość działania mięśni
  • Część 4 – Stres niszczy ciało i umysł. Dowiedz się więcej jak zadbać o siebie, poznaj ćwiczenia i chroń dno miednicy ! Z powodu nadmiernego napięcia staje się niewydolne. Dlatego tak ważne jest przeciwdziałanie efektom stresu. Dotlenione i ukrwione wspierają doznania w życiu intymnym; spięte potęgują ból i tworzą bariery. Przeciwdziałają wysiłkowemu nietrzymaniu moczu; powinny reagować automatycznie wtedy, kiedy ich potrzebujemy – wspierają stabilizację postawy ciała. Niewydolne i sztywne dodatkowo zaburzają sylwetkę, a powstające kompensacje odbijają się na wielu innych obszarach.

Kobiety wspierają kobiety.

UWAGA: Przekazujemy 1000 zł z każdej setki sprzedanych kursów na Fundację “Kwiat Kobiecości”

Koronawirus niszczy nie tylko zdrowie, ale również organizacje pozarządowe. Kwiatki niosą pomoc kobietom, które zmagają się z chorobami dróg rodnych, w tym rakiem szyjki macicy i rakiem jajnika. Kwiat Kobiecości stawia na profilaktykę, edukację i zmianę świadomości w podejściu kobiet do własnego zdrowia.

To ważne abyśmy my kobiety wspierały się w tym trudnym okresie. Jest niezwykle ważne aby na koniec kryzysu nasze ciała były sprawne jak wcześniej, a może nawet silniejsze. Nie raz w historii to na barkach kobiet spoczywał obowiązek doprowadzenia świata do ładu! Dbajmy o siebie i bądźmy silne!

Wspierajmy się nawzajem i udostępnijmy informację o kursie online koleżankom, mamie, babci lub córkom. #luzujpoślady

Jak otrzymać dostęp do szkolenia online?

  1. Użyj linku poniżej, wypełnij formularz do płatności Przelewy24 i podaj adres email. Zwrotnie otrzymasz link do nagrań kursu na YouTube
  2. Sprawdzaj zawsze folder spam lub oferty, czasem nawet tam wpadają wartościowe treści
  3. Czasem wymagane jest potwierdzenie subskrypcji. Nie martw się na Twojego maila trafią tylko informacje związane z akcją i ćwiczeniami z PelviFly

Kurs kosztuje teraz tylko 39 zł (cena regularna 129 zł). Użyj linku poniżej i przejdź do płatności

Chcę otrzymać dostęp do “Szkolenia online”

  1. Dokonując płatności akceptuję Regulamin Sklepu PelviFly oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówienia zgodnie z Polityką Prywatności.
  2. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej – napisz do nas na [email protected] lub zadzwoń +48 693 103 203

Jak wygląda kurs online? Trailery

Część 1 – Mięśnie dna miednicy – kobiece centrum dowodzenia!


Część 2 – Zasady ćwiczeń, treningi do wykonania w domu, wspierające wizualizacje.


Część 3 – Kiedy zobaczę pierwsze efekty? Jaka jest prawidłowa pozycja do ćwiczeń? Na czym polega trening funkcjonalny?


Część 4 – Stres niszczy ciało i umysł. Pogromcą stresu jest wysiłek fizyczny i odpowiedni relaks! Dowiedz się więcej jak zadbać o siebie, poznaj ćwiczenia i chroń dno miednicy


Pozdrawiam serdecznie

dr Urszula Herman

Założycielka PelviFly