Wróć do bloga

PelviFly wśród najlepszych polskich startupów medycznych

Nasze rozwiązanie znalazło się w top 5  polskich startupów medycznych mających swoje produkty i usługi w kategorii Leczenie. Zostało ono uznane przez serwis GdziePoLek za godne zaufania i nowatorskie.

Chcemy się z Wami podzielić wiadomością dzięki, której uśmiech nie schodzi nam z twarzy. Nasze rozwiązanie trafiło do rankingu najlepszych startupów medycznych opracowanego przez serwis  GdziePoLek, specjalizujący się w sprawdzaniu dostępności i cen leków w aptekach stacjonarnych. W ramach rankingu serwis przeanalizował blisko 100 startupów medycznych pod kątem wielkości, dojrzałości produktu oraz sukcesu w pozyskiwaniu inwestorów, a następnie wybrał te, które są najbardziej aktywne i wiarygodne.

Wśród analizowanych startupów wybrano kilkanaście i wyróżniono je w 5 kategoriach: diagnostyka, leczenie, leki oraz wspomaganie opieki, rehabilitacja i edukacja. Nasz projekt znalazł się wśród startupów, które tworzą swoje produkty i usługi, a ich celem jest leczenie ludzi. Dziękujemy bardzo za okazane zaufanie i wyróżnienie!

 

Pełen raport znajdziecie na stronie GdziePoLek.pl >>