Wróć do bloga

Położne edukują, wspierają i pomagają pacjentkom w regeneracji po ciąży z PelviFly

Położne powinny nieustannie doskonalić swoje umiejętności w zawodzie oraz świadczeniu lepszej pomocy pacjentkom w ciąży i po porodzie. Wśród ważnych tematów znajduje rola i funkcja mięśni dna miednicy. Dołącz do grona Partnerów PelviFly a dowiesz się, jak ich odpowiednia kondycja wpływa na przygotowanie do porodu i jego przebieg, profilaktykę nietrzymania moczu czy zwiększenie satysfakcji z seksu.

Jeśli chcesz zwiększać świadomość na temat dbania o zdrowie intymne kobiet, sprawdź harmonogram naszych webinarów. Tematyka została dobrana na podstawie potrzeby Twoich pacjentek.

Jak działa system PelviFly?

  • Trener PelviFly (urządzenie wewnętrzne, dopochwowe) i PelviBoost (urządzenie zewnętrzne) – Czujniki manometryczne precyzyjnie odczytują aktywność mięśni (do 10 próbek na sek), w tym napięcie i zdolność do rozluźnienia. Fizjoterapeuta może zlecać trening z trzema protokołami wibracji.
  • Aplikacja mobilna ze wbudowanymi planami treningowymi — Z wykorzystaniem aplikacji użytkownik wykonuje test mięśni oraz treningi. Automatyczna ścieżka postępu wskazuje zadania do wykonania i motywuje do osiągania celów. Aplikacja w czasie rzeczywistym obrazuje pracę mięśni dna miednicy na ekranie smartfona.
  • PelviCoach — Fizjoterapeuta mając dostęp do wyników ćwiczeń oraz wsparcie algorytmów układa i monitoruje treningi online. Zapewnia bezpieczny i efektywny proces rehabilitacji wykorzystujący model nabywania umiejętności. Użytkownik może trenować także samodzielnie, bez wsparcia profesjonalisty.

Korzyści dla Twoich pacjentek

Większe szanse na zajście w ciążę

Odpowiedni, dostosowany do indywidualnych potrzeb trening dna miednicy w połączeniu z pracą manualną fizjoterapeuty, otwiera nowe możliwości w przypadku problemów z zajściem w ciążę.

Łatwiejszy powrót do współżycia po porodzie

Odpowiednio dobrane ćwiczenia mięśni dna miednicy mają nieoceniony wpływ na poprawę funkcji seksualnych. Dzięki nim pochwa staje się bardziej elastyczna, poprawia się ukrwienie tkanek, a także wzrasta siła mięśni, co pozwala na świadome intensyfikowanie doznań seksualnych.

Powrót do formy po ciąży

Powrót do formy to nie tylko wygląd zewnętrzny, lecz zadbanie o swoje zdrowie. Współpraca z PelviFly to świadome i systematyczne ćwiczenia ze wsparciem specjalistów.

Wsparcie w walce z wysiłkowym nietrzymaniem moczu

Wydolne mięśnie dna miednicy są tarczą, która chroni przed popuszczaniem moczu w trakcie wysiłku oraz podczas codziennych czynności.

Najlepszym rozwiązaniem dla kobiet do ćwiczenia mięśni dna miednicy jest urządzenie dopochwowe PelviFly, które monitoruje siłę skurczu mięśni i fazy rozluźnienia dbając o prawidłowe wykonywanie ćwiczeń.

Korzyści dla Ciebie

Nowy wymiar pracy poza szpitalem

Stworzyliśmy dla Ciebie możliwości pracy w nowych warunkach, by wspólnie pomagać kobietom przełamywać tematy tabu i podejmować stanowcze kroki w dbaniu o swoje zdrowie.

Budowanie swojej marki

Jako Partner PelviFly budujesz swój wizerunek w oparciu o innowacyjne rozwiązania, które budzą zaufanie wśród pacjentek. Dołączasz do grona profesjonalistów, którzy edukują na temat profilaktyki zdrowia kobiecego.

Dodatkowy dochód bez wysiłku

Nie musisz wychodzić ze swojej strefy komfortu. Pomagasz pacjentkom i szerzysz wiedzę na temat zdrowia intymnego, z uwzględnieniem urządzeń PelviFly. Robisz to, co lubisz i jednocześnie zyskujesz dodatkowe źródło dochodu za każde wykupione urządzenie.

Realna pomoc pacjentkom

Współpracując z PelviFly, wychodzisz poza schemat. Jako jedna z nielicznych położnych, oferujesz swoim pacjentkom nowoczesne rozwiązania, które są skutecznym narzędziem w walce z problemami intymnymi kobiet.

Umów się na 15 min rozmowę z naszym ekspertem

Umów się na krótką rozmowę, w której czasie nasz ekspert wyjaśni, w jaki sposób możemy współpracować. Zostawiając adres email możesz także otrzymywać porcję informacji, które pozwolą Ci zdobywać dodatkową wiedzę na temat mięśni dna miednicy i ich znaczenia.

Chcesz wiedzieć więcej?

Dlaczego warto dołączyć do programu?

  • Edukujesz i oferujesz zniżki pacjentkom, a więc dajesz pacjentkom dodatkową wartość – pomagasz i sama na tym zarabiasz.
  • Małe zmiany w codziennej pracy z pacjentkami – dodatkowy dochód w lub budżet na przyjemności.
  • Rozwijasz się merytorycznie ale także w obszarach komunikacji, marketingu, biznesu.
  • Wzmacniasz swoją pozycję dzięki korzystaniu na autorytecie marki PelviFly.

Jakie są założenia programu partnerskiego?

Program skierowany jest do profesjonalistów medycznych. Każdy aktywny użytkownik ma możliwość zarabiania na poleceniach urządzeń PelviFly kGoal, PelviFly Boost, zestawu LoveBoost oraz multisensorycznej gry treningowej. Możesz polecać w ramach afiliacji.

Położne, które dołączają do programu partnerskiego mają możliwość otrzymywania prowizji za każde kupione przez ich pacjentkę urządzenie. Mają do dyspozycji link afiliacyjny oraz kod zniżkowy, który przekazują Pacjentkom, aby za jego pomocą dokonać zakupu. PelviFly monitoruje liczbę sprzedanych urządzeń przez każdą położną i wypłaca wynagrodzenie.

Co trzeba zrobić, by uzyskać status partnera PelviFly?

Aktywności by uzyskać status Partnera PelviFly

1. Odbyta rozmowa z PelviFly.

2. Szkolenie wewnętrzne z produktu – w formie webinaru.

3. Publikacja profilu na stronie www.

4. Publikacja informacji o współpracy w social mediach.

5. Wysłanie wizytówek i ulotek do położnych by polecać pacjentkom.

Jak używać linku afiliacyjnego?

Link afiliacyjny możesz udostępniać we wszystkich miejscach w internecie. Zachęcamy do zamieszczania linków na stronie internetowej, blogu, social mediach, stories czy newsletterach. Masz w tym zakresie pełną dowolność. Pamiętaj, że z każdego sprzedanego urządzenia otrzymujesz prowizję.

Kod rabatowy możesz udostępniać pacjentom osobiście, dzielić się nim w social mediach oraz mailowo. Nie możesz natomiast zamieszczać swojego kodu rabatowego na stronach www. W przypadku złamania tej zasady grozi Ci usunięcie z programu afiliacyjnego.

Przez jaki czas od polecenia do zakupu nalicza się prowizja?

Prowizja naliczana jest przez 30 dni. Niezależnie od tego, jak użytkownik porusza się po stronie, jeśli w ciągu 30 dni od Twojego polecenia przejdzie do zakupu, prowizja jest naliczana na Twoim koncie.

Dowiedz się więcej