Wróć do bloga

Poprawa satysfakcji seksualnej

Asset 1

Częstym celem ćwiczeń z PelviFly jest poprawa satysfakcji seksualnej. Nie jest tajemnicą, że wiele kobiet nie doświadcza orgazmów. Zdarza się również, że seks w ogóle nie sprawia przyjemności, tylko ból.

Dlatego cieszy nas, gdy w perspektywie ćwiczeń, widzicie zmiany. Poznajcie historię jednej z nas. W grudniu rozpoczęła ćwiczenia z nami pewna młoda mama. Oprócz samodzielnych ćwiczeń w domu, skorzystała z vouchera od PelviFly na wizytę u fizjoterapeuty. Już na początku stycznia przesłała wiadomość do swojego opiekuna treningów – PelviCoacha:

„Mam poprawę funkcjonalną w sferze seksualnej. Penetracja już nie stanowi takiego problemu jak wcześniej. Seks może nie jest jeszcze dla mnie satysfakcjonujący ale nie jest taki nieprzyjemny. Bardzo mnie to wszystko cieszy.”

Poprawę kondycji mięśni zaobserwowaliśmy również w wynikach testów mięśni z urządzeniem. W pierwszym teście była niska siła skurczu, zaburzona wytrzymałość mięśni i brak pełnego rozluźnienia po skurczu. Po miesiącu ćwiczeń wzrosła z 10mmHg do 22 mmHg, czyli dwukrotnie.

Poprawiła się również wytrzymałość mięśni. Oceniamy ją na podstawie tego ile czasu udaje się utrzymać delikatny skurcz, a ile najsilniejszy. Ćwicząc z PelviFly widzicie to w postaci ilości zebranych kwiatków na ekranie.

Wspólna przyjemność

Co ciekawe, ćwicząc możesz zwiększysz przyjemność z seksu nie tylko swoją ale również Twojego partnera. Wydolne dno miednicy pozwala na intensywniejsze odczuwanie przyjemności podczas seksu. Odpowiednie zaciskanie i rozluźnianie mięśni pozwala kontrolować przebieg stosunku seksualnego. Delikatne skurcze wewnątrz pochwy są odczuwane przez partnera i stanowią miłą niespodziankę. A Twoje doznania są dzięki temu jeszcze bardziej intensywne!

Wraz ze wzrostem siły mięśni, ich świadomości, poprawą ukrwienia i lepszym dotlenieniem masz szansę doświadczać każdy orgazm coraz intensywniej.

Pozytywne wibracje

W treningach jest bardzo ważne, aby zarówno nauczyć się prawidłowego skurczu mięśni dna miednicy, jak i rozluźnienia mięśni. Stosujemy tutaj również ćwiczenia z wibracją. Wibracje urządzenia często przywodzą na myśl wibrator. W niektórych budzi to zaciekawienie, innych zachęca do ćwiczeń, a jeszcze inni nie będą mieli pozytywnych skojarzeń.

Niezależnie od tego, jakie jest Twoje pierwsze wrażenie, pewnie jesteś ciekawa czemu ją stosujemy. Dzięki wibracjom możesz lepiej poczuć swoje mięśnie. Badania wykazują, że pobudzają mięśnie i zwiększa ich ukrwienie. Możemy włączyć stałą wibracje na cały czas trwania ćwiczenia lub tak, aby nasilała się wraz ze zwiększaniem siły skurczu.

Wiele w Was rozpoczyna treningi pod opieką naszego specjalisty czyli PelviCoacha, w pakiecie CARE. Na początek jest to najlepsza opcja, ponieważ może odpowiedzieć na wszystkie pytania, przeanalizować test mięśni i ułożyć plan ćwiczeń. A gdy opanuje się już pierwsze umiejętności i poczuje się pewniej w samodzielnych ćwiczeniach, można przejść np. na pakiet SMART SEX, gdzie nasze inteligentne algorytmy wspierają ułożenie planu treningowego o odpowiedniej intensywności.