Wróć do bloga

Wyzwanie Kegel Ninja – w lipcu będę ćwiczyć mięśnie dna miednicy

Podejmij wyzwanie Kegel Ninja i sprawdź się. Zacznij z nami w lipcu ćwiczyć mięśnie dna miednicy – to możliwe!

Ogłaszam koniec w tym sezonie ćwiczeń “bikini” 😉 Wakacyjny czas to idealny moment, aby zacząć pracować nad swoim kobiecym centrum dowodzenia. Do tej pory na moich webinarach przeszkoliłam już kilka tysięcy kobiet, teraz czas na wakacyjne wyzwanie. Nie przegap tej okazji.

Czas trwania: 1 lipca – 31 lipca

Gdzie: Grupa Kegel Ninja na facebooku – dołączysz do niej tutaj


Dlaczego warto dołączyć?

Chcę, aby każda kobieta czuła pewnie, seksownie i robiła to na co ma ochotę! Jeżeli też tego pragniesz dołącz do nas.

  • Codzienna motywacja do ćwiczeń: może już kiedyś próbowałaś ćwiczyć mięśnie dna miednicy, ale zabrało Ci regularności? Może Twój ginekolog albo fizjoterapeuta nawet dał Ci kartkę z rozpisem takich ćwiczeń, ale wytrzymałaś z nią tylko 3 dni? Może ćwiczysz w gabinecie, ale w domu nie masz motywacji do zmiany nawyków?
  • Regularny trening to intensywniejsze doświadczanie orgazmów, świadoma praca dnem miednicy, kontrola nad pęcherzem i bezpieczne uprawianie sportu bez gubienia moczu

Jak to będzie wyglądać?

Na grupie Kegel Ninja  będę publikować posty z kolejnymi zadaniami wyzwania Kegel Ninja i krótkimi lekcjami dotyczącymi treningu mięśni dna miednicy. Czekają na Ciebie merytoryczne treści, piękne wizualizacje, wspaniałe ilustrację i filmy, które pomogą Ci w nauce i poznawaniu Twojego ciała. 

Dla kogo?

Dla każdej kobiety niezależnie od wieku i etapu w życiu.

  • lekcje treningowe z zasadami ćwiczeń, treningami, wizualizacjami i nawykami dnia codziennego są także dostępne bezpłatnie w zakładce chat aplikacji PelviFly & Kegel Ninja Trainer. 
  • jeżeli już posiadasz urządzenie i naszą nową aplikację to wyzwanie także jest dla Ciebie – będę pokazywać swoje testy, treningi z aplikacji i postępy z ćwiczeń 😉 Ty będziesz się chwalić na grupie % podsumowaniami z treningów i oprócz ćwiczeń zaczniesz zmieniać swoje nawyki. Sam trening bez zmiany nawyków dnia codziennego nie przyniesie długotrwałej korzyści

Plan wyzwania

Czym są mięśnie dna miednicy i jak je ćwiczyć?

Opowiemy Ci czym są mięśnie dna miednicy, potocznie nazywane mięśniami Kegla. Dowiesz się gdzie dokładnie się znajdują i pomożemy Ci lepiej poznać swoje ciało. Podamy Ci wiele sposobów, na to jak przejąć kontrolę nad swoimi mięśniami Dowiesz się również jak połączyć ćwiczenia z oddechem oraz aktywować mięśnie, które współpracują z dnem miednicy. Zdradzimy Ci również jak sprawdzić czy dobrze ćwiczysz i opowiemy przez jakie etapy w treningach będziesz przechodzić.

Jak czerpać więcej przyjemności z seksu?

Poznasz ćwiczenia i sposoby, które wpłyną na Twoje życie seksualne. Odpowiem na pytania jak możemy zwiększyć odczuwaną przyjemność i doświadczać orgazmów 

Jakie są prawidłowe nawyki podczas oddawania moczu i wypróżniania?

To czynności, które dotyczą każdej z nas, a jednak okazuje się, że często robimy to obciążając dno miednicy  Jest kilka bardzo ważnych zasad, których powinnaś przestrzegać. Jeśli okaże się, że powinnaś zmienić swoje nawyki to pomogę Ci w tym

Na co warto zwrócić uwagę podczas codziennych czynności?

Dowiesz się jak Twoja postawa ciała, sposób w jaki kichasz albo podnosisz ciężkie rzeczy wpływa na dno miednicy. 

Jak mięśnie dna miednicy są związane ze sportem? 

Czy ćwiczenia mięśni dna miednicy mogą pomóc w osiągnięciu ładnego i funkcjonalengo brzucha? Opowiem Ci również o tym co zrobić, aby móc w pełni cieszyć się z uprawiania swojego ulubionego sportu.

Działamy!

dr Ula Herman