Wróć do bloga

Noworoczne Wyzwanie PelviFly. Trenuj mięśnie dna miednicy przez 7 dni

Wejdźmy razem w noworoczną rutynę ćwiczeń mięśni dna miednicy. Wspólnie zmotywujemy się do regularnych treningów.

Pobierz program wyzwania dla urządzenia wewnętrznego/ aplikacja PelviFly & Kegel Ninja

Dlaczego warto dołączyć do wyzwania? 

Chcemy, aby każda kobieta czuła pewnie, seksownie i robiła to na co ma ochotę. Jeżeli też tego pragniesz dołącz do nas. Regularny trening to intensywniejsze doświadczanie orgazmów, świadoma praca dnem miednicy, kontrola nad pęcherzem i bezpieczne uprawianie sportu bez gubienia moczu.

Na czym będzie polegało wyzwanie?

  1. Otrzymasz w aplikacji specjalny opracowany przez fizjoterapeutki uroginekologiczne 7-dniowy program treningowy SMART WYZWANIE. Wszystkie uczestniczki wyzwania będą miały ten sam program. Parametry treningowe będą dobrane indywidualnie pod Twoje wyniki testu mięśni, który wykonasz na start wyzwania. W programie treningowym zawarty jest test mięśni w pierwszym i ostatnim dniu wyzwania (dzień 7). 
  1. Treningi wyzwania ukierunkowane są na pierwszą fazę nauczania motorycznego, czyli ŚWIADOMOŚĆ. W wyzwaniu będziemy trenować w pozycji leżącej. W tym wyzwaniu nie przechodzimy do pozycji kolankowo-łokciowej i stania. 

Jak dołączyć do wyzwania?

Gdy masz urządzenie wewnętrzne (aplikacja PelviFly & Kegel Ninja) napisz do nas przez aplikację lub na adres email [email protected] wiadomość o treści „Biorę udział w wyzwaniu PelviFly”. Aktywujemy na Twoim koncie PelviFly specjalny plan treningowy opracowany na wyzwanie, który rozpocznie się i zakończy testem w pierwszym i 7 dniu wyzwania 😊 

Gdy masz urządzenie zewnętrzne (aplikacja PelviFly Boost) program ćwiczeń do wykonania znajdziesz na początku artykułu