Wróć do bloga

Zajęliśmy 1 miejsce w Women Startup Competition Europe 2017!

Na przełomie czerwca i lipca wzięliśmy udział w programie inkubacyjnym Women Startup Competition Europe 2017 w Londynie.

Podczas 5 dni bootcampu wiele się działo – braliśmy udział w indywidualnych sesjach mentoringowych z doświadczonymi właścicielami firm, pracowaliśmy nad optymalizacją naszego modelu biznesowego, braliśmy udział w wykładach z różnorodnych obszarów (m.in. prawa inwestycyjnego, strategii rynkowych etc.). Program zrobił na nas ogromne, pozytywne wrażenie – mieliśmy okazję poznać niezwykle inspirujące osoby i wiele się nauczyć. Dziękujemy!

Ostatniego dnia podczas Demo Day, w trakcie krótkiej 2-minutowej prezentacji, mogliśmy razem z pozostałymi startupami przedstawić PelviFly inwestorom. Prezentacja miała charakter konkursu… który wygraliśmy! Nasz startup skradł serca inwestorów, którzy docenili zarówno pomysł, jak i jego egzekucję. Obok nas zostały również wyróżnione dwa bardzo sympatyczne i zdolne zespoły: Fopo z Niemiec oraz Twipes z Wielkiej Brytanii.

Women Startup Competition Europe 2017 to międzynarodowy konkurs skierowany do startupów, w których co najmniej 50% udziałów jest w rękach kobiet. To było już 4 edycja konkursu.

O naszych wrażeniach po wygranej w konkursie możecie posłuchać tutaj >>