Wróć do bloga

Zajęliśmy II miejsce w konkursie Startup Awards 2015  

Nasze rozwiązanie doceniono na X Forum Inwestycyjnym – międzynarodowym wydarzeniu, na które zaproszono gości z całego świata. Spośród wszystkich prezentowanych startupów to nam przypadła nagroda w wysokości 30 000 zł.

W kwietniu gościliśmy na X Forum Inwestycyjnym poświęconym nowym technologiom w branży finansowej, energetycznej i zdrowotnej oraz zastosowaniu innowacji w biznesie. Udział w wydarzeniu był dla nas niesamowitym i bardzo inspirującym doświadczeniem. Nie tylko ze względu na to, że brało w nim udział 400 gości z kilkunastu krajów Europy i Azji, reprezentujących rozmaite środowiska i stanowiska, ale także dlatego, że podczas spotkania wraz z 70 innymi startupami mogliśmy zaprezentować przed inwestorami nasz projekt i pozyskać środki na jego rozwój.

Poprzeczka była bardzo wysoko zawieszona. Przedstawiane pomysły dotyczyły rozmaitych dziedzin i tematów związanych z aplikacjami medycznymi, robotyką, systemami magazynowania czy rozwiązaniami z obszaru technologii finansowej. Cieszymy się, że to PelviFly skradł serca i umysły jurorów konkursu, bowiem zajęliśmy II miejsce i tym samym wygraliśmy nagrodę w wysokości 30 000 zł.

Gratulujemy startupom, które znalazły się z nami w finałowej trójce: I miejsce i 50000 zł przypadło projektowi SIDLY Care, który pomaga osobom opiekującym się swoimi bliskimi mimo dzielącej ich odległości. A III miejsce z nagrodą 20 000 zł firmie FeetSafety, która zwiększa higienę w hotelach i SPA tworząc antygrzybiczne klapki. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy znaleźć się w takim gronie i otrzymać wyróżnienie. Nie tylko motywuje nas to do dalszej pracy, ale pokazuje, że to co robimy jest naprawdę wartościowe!