Wróć do bloga

Pakiet Care – ćwicz pod opieką specjalisty

Trenując w aplikacji PelviFly & Kegel Ninja Trainer masz możliwość trenowania w trzech różnych pakietach. BASIC, SMART oraz CARE.
Każda z nas zna ten czas, gdy mamy a dużo na głowie, obowiązki w pracy czy w domu powodują, że mamy coraz mniej energii na zadbanie o siebie samą. Pamiętaj, że Twoje zdrowie jest najważniejsze, dlatego zrób sobie prezent już dzisiaj i rozpocznij treningi pod opieką PelviCoacha.

Kim jest PelviCoach?

PelviCoach to Twój osobisty fizjoterapeuta. W aplikacji na swoim telefonie samodzielnie wybierasz spośród listy dostępnych specjalistów z kim chciałabyś współpracować. Pierwszego dnia otrzymasz wiadomość powitalną i umówicie się na konsultację online. się sobie nawzajem poznać, jeżeli ta osoba ma Cię wspierać w powrocie do zdrowia lub jego utrzymaniu.Najlepsze efekty uzyskacie jeżeli podejdziesz do tej relacji z otwartą głową.

Profile wszystkich fizjoterapeutek PelviCoach możesz zobaczyć po zainstalowaniu bezpłatnej aplikacji PelviFly & Kegel Ninja Trainer.

Omów plan działania

PelviCoach to Twój opiekun, który tak jak Ty, chce, abyś mogła uzyskać najlepsze efekty. W pierwszym tygodniu umówicie się na rozmowę telefoniczną, na której omówicie swoje cele, swoje problemy, wyniki dotychczasowych treningów. Pamiętaj, że specjalista może zadać Ci pytania, które są istotne dla zdrowej terapii mięśni dna miednicy. Mogą pojawić się pytania o miesiączkę, porody, inne problemy zdrowotne, a także życie seksualne. Specjalista odpowie Ci na każde pytanie, które będziesz chciała zadać. Wytłumaczy jak wyglądają treningi, jak pracują mięśni i co najważniejsze ustali z Tobą kiedy możesz trenować.

Ćwiczenia dobrane do Twoich potrzeb

Test mięśni, który wykonujesz przy pierwszym wejściu do aplikacji jest kluczowy dla Twoich treningów. Na jego podstawie dobierany jest odpowiedni poziom trudności dla Ciebie podczas ćwiczeń. PelviCoach przeanalizuje dogłębnie Twój test i wyśle Ci dokładny raport z wynikami. Możliwe, że wcale nie masz problemów z siłą skurczy mięśni, ale ich wytrzymałość jest bardzo mała. Dlatego, aby trening był skuteczny tak ważne jest, żeby był indywidualnie dobrany do Twoich potrzeb.

Zobacz swoje postępy

PelviCoach ma dostęp do Twoich wyników w postaci wykresów jak i masy danych liczbowych. Analizując je dostosowuje treningi do Twoich możliwości. Poniżej zobaczysz dwa wykresy jednej z naszych pacjentek. Pamiętasz jak wygląda treningi z pszczółką? To właśnie zapis tej rozgrzewki. Każda górka to jeden skurcz, na pierwszym wykresie na początku treningów widać ewidentny brak kontroli nad mięśniami, skurcze są nieregularne, czasami występuje nagłe, niezaplanowane rozluźnienie, ponieważ nie ma wystarczającej wytrzymałości. Drugi wykres pokazuje prace mięśni podczas tego samego treningu po 2 tygodniach ćwiczeń. Siła, wytrzymałość jak i kontrola mięśni wyraźnie wzrosła. Imponujące, prawda? Ty też możesz osiągnąć takie wyniki trenując ze wsparciem specjalisty.


Dzięki stałemu kontaktowi z PelviCoachem i bieżącej analizie postępów, aby móc zobaczyć jakie zmiany zachodzą w Twoim organizmie. Będziesz miała również większą motywacje do regularnych treningów, a dzięki temu do szybszych efektów.

Klub Kegel Ninja

Dodatkowo będziesz mogła bezpłatnie dołączyć do Klubu Kegel Ninja i uczestniczyć w cyklicznych warsztatach grupowych online. Spotkania live pomogą Ci rozszerzyć wiedzę na temat kobiecego zdrowia, ćwiczeń mięśni dna miednicy i tego jak o nie dbać na inne sposoby. Ponadto zaproszeni eksperci z dużym doświadczeniem klinicznym, odpowiedzą na nurtujące Cię pytania

Wsparcie inteligentnych algorytmów

Oprócz opieki PelviCoacha, otrzymasz również wsparcie w aplikacji. Będziesz miała dostęp do motywujących podsumowań treningów oraz wyników wszystkich wykonanych ćwiczeń i testów mięśni.

Do systematycznych ćwiczeń zmotywuje Cię dodatkowo ścieżka postępu w aplikacji. Składa się z 36 zadań, które prowadzą Cię abyś osiągnęła jak najlepsze efekty. Wykonując regularnie ćwiczenia i zdobywając kolejne punkty podczas treningów, będziesz przechodziła na coraz wyższe poziomy. Będziesz przechodziła przez trzy fazy – świadomości, kontroli oraz doskonalenia.

Co otrzymujesz w pakiecie CARE?

Podsumowując, w pakiecie Care otrzymujesz:

  • Stały kontakt z PelviCoachem i otrzymywanie informacji o postępach
  • Motywacja i wsparcie w utrzymaniu regularności ćwiczeń
  • Określenie ambitnego, ale wykonalnego celu ćwiczeń oraz ścieżki do jego zrealizowania
  • Analiza wyników testu mięśni oraz otrzymanie raportu i zaleceń
  • Spersonalizowane ćwiczenia dostosowane do Twoich codziennych aktywności
  • Monitorowanie wyników i modyfikowanie planu do Twoich potrzeb

Wybór pakietu CARE jest możliwy po dokonaniu płatności kartą (360 zł) w aplikacji PelviFly & Kegel Ninja Trainer

Już wiele kobiet osiągnęło sukces, dzięki ćwiczeniom ze wsparciem fizjoterapeutki PelviCoach. Na naszym blogu znajdziesz ich historie.