Wróć do bloga

Edukuj, uświadamiaj i zarabiaj

Zależy Ci na tym, by oferować swoim pacjentkom jak najlepsze, innowacyjne rozwiązania do treningu mięśni dna miednicy? Nie możesz wprowadzić ich do codziennej pracy, bo jesteś zależna od swojego szefa? Jeśli wierzysz w technologię, która może pomóc rozwiązać kobietom problemy z dysfunkcjami dna miednicy, możesz to robić niezależnie od swoich codziennych obowiązków. Jak to zrobić? Dowiesz się z artykułu.

Dowiedz się więcej na temat współpracy

Opieka nad pacjentkami w gabinecie i w domu

Pomaganie pacjentkom to Twoja pasja? Lubisz pracę manualną, ale chcesz osiągnąć z podopiecznymi jak najlepsze efekty? Rehabilitacja dna miednicy wymaga czasu i regularnych ćwiczeń. Oprócz terapii w gabinecie, konieczna jest również intensywna praca pacjentek w domu. Jeśli zależy Ci na tym, by ćwiczenia pacjentek w domu były prawidłowe i bezpieczne, możesz zasugerować im pracę z urządzeniem zawierającym biofeedback. Dzięki urządzeniu dopochwowemu i zewnętrznemu oraz aplikacji, Twoje pacjentki aktywując mięśnie dna miednicy mogą sterować grą na telefonie i od razu otrzymywać informację zwrotną, czy robią to we właściwy sposób.

Jak to wpływa na Twoją pracę?

  • Budujesz swoją markę – rozwijasz swój wizerunek jako specjalista, który wychodzi poza schemat, w oparciu o innowacyjne rozwiązania, które budzą zaufanie wśród pacjentek.
  • Dodatkowy zarobek bez wysiłku – nie robisz nic poza swoimi standardowymi obowiązkami i rozmowy z pacjentkami. Pomagasz podopiecznym i szerzysz wiedzę na temat zdrowia intymnego, z uwzględnieniem urządzeń PelviFly. Robisz to, co lubisz i jednocześnie zyskujesz dodatkowe źródło dochodu.
  • Realna pomoc pacjentkom – poprawiasz świadomość pacjentek i zwiększasz skuteczność ich terapii, dzięki urządzeniu, które daje im realne informacje na temat tego czym jest wytrzymałość, co to znaczy przeć, co się dzieje jeżeli podczas treningu mięśni dna miednicy używa mięśni brzucha czy pośladków, itp.

Wybierz ścieżkę współpracy dla siebie

Jeśli chcesz wspólnie z PelviFly edukować pacjentki na temat świadomego treningu dna miednicy, dołącz do naszej społeczności. Wykorzystaj nowoczesne narzędzia i wspieraj pacjentów w realizacji długoterminowych programów ćwiczeń. Możesz opiekować się pacjentkami poza gabinetem, wykorzystywać innowacyjne rozwiązania w trakcie wizyt lub po prostu edukować i polecać urządzenie pacjentkom do indywidualnych ćwiczeń w domu. Możesz wybrać dowolną formę współpracy, dostosowaną do Twoich potrzeb.

  • Możesz polecać w ramach afiliacji – otrzymujesz od nas link afiliacyjny i promujesz nasze urządzenie wśród swoich pacjentów, a w zamian za to dostajesz od nas 20% prowizji od każdego sprzedanego urządzenia. Twoi pacjenci otrzymują dzięki temu 100 zł zniżki na zakup urządzenia, a Ty otrzymujesz dodatkowe źródło dochodu.
  • Możesz korzystać z urządzenia w gabinecie (po przeszkoleniu) – z urządzeniem i aplikacją mobilną możesz wykonywać w swoim gabinecie ilościowy test funkcji mięśni dna miednicy w trakcie wizyty. Zyskujesz dokładniejszą ocenę postępów pacjentek, a Twoja oferta staje się bardziej atrakcyjna dla klientów.
  • Jeśli potrzebujesz partnera w lepszej opiece nad pacjentem, zostań PelviCoachem – dołącz do sieci naszych specjalistów i wykorzystaj nasze urządzenia do prowadzenia rehabilitacji hybrydowej, łącząc konsultacje stacjonarne z nadzorowaniem treningów w domu. Otrzymujesz dostęp do wyników ćwiczeń pacjentek, a następnie monitorujesz i układasz ich treningi online. Dzięki temu możesz również rozszerzyć ofertę gabinetu, a zwykłe wizyty uzupełniać o test mięśni, ćwiczenia z biofeedbackiem lub wibroterapię.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, jak możesz rozwinąć swoją praktykę we współpracy z PelviFly umów bezpłatną 15 minutową rozmowę z naszą konsultantką.

Opinia naszego partnera

„Ze względu na brak swojego gabinetu, nie mogłam wprowadzać innowacyjnych rozwiązań do treningów moich pacjentek. Cieszę się, że mam możliwość uświadamiania moich pacjentek na temat ćwiczeń z PelviFly, bo mają one realny wpływ na poprawę ich zdrowia. Dla mnie też jest to bardzo dobra możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy, poza moimi regularnymi obowiązkami.”

Pobierz bezpłatnie praktyczny workbook, który możesz wykorzystać w komunikacji z pacjentem lub jako zalecenia po wizycie w gabinecie. Zawiera on takie zagadnienia:

  1. Gdzie są mięśnie dna miednicy i jakie pełnią funkcję?
  2. Wykonasz trening świadomościowy.
  3. Poznasz zasady ćwiczeń.
  4. Poznasz 10 praktycznych zadań.