Wróć do bloga

Lepsza oferta Twojego gabinetu

Chcesz rozwijać wartościową i atrakcyjną praktykę? Zależy Ci na tym, by mieć lepszą ofertę dla klientów? Zaoferuj swoim pacjentkom kompleksową pomoc, z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań i zdobądź dodatkowy zarobek bez wysiłku. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak możesz to zrobić.

Zaoferuj kompleksową pomoc dla swoich pacjentek

Możesz dołączyć do grona innowacyjnych specjalistów, którzy oferują swoim pacjentkom lepszą jakość usług poprzez wykorzystanie innowacyjnych technologii. Możesz wspierać ich rehabilitację poprzez nowoczesne rozwiązania, które są skutecznym narzędziem w walce z problemami intymnymi. Wykorzystaj urządzenia do świadomego treningu mięśni dna miednicy i wzmocnij swój wizerunek jako fizjoterapeuta, który oferuje kompleksową pomoc pacjentom, korzystając z nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Dowiedz się więcej na temat współpracy

Jak to może wyglądać w praktyce?

 • Test mięśni na początku współpracy

Korzystając z urządzenia w gabinecie, możesz wykonać ilościowy test mięśni dna miednicy podczas wizyty, oparty o skale uroginekologiczne PERFECT i Oxford Grading Scale.

 • Praca w oparciu o rzetelne dane

Test mięśni dostarcza konkretnych wyników, dzięki którym masz stuprocentowy obraz postępów leczenia. Dodatkowo jest to element, który zwiększa atrakcyjność Twojej oferty i wyróżnia Cię na tle konkurencji.

 • Dodatkowy dochód za polecenie

Możesz edukować pacjentki odnośnie świadomych treningów dna miednicy, rekomendować urządzenie do indywidualnych ćwiczeń i otrzymywać dodatkowy dochód ze sprzedanych urządzeń. Nie musisz zmieniać systemu swojej pracy i wychodzić ze swojej strefy komfortu, żeby dodatkowo zarobić. Urządzenie jedynie uzupełnia Twoje standardowe aktywności. Pomagasz pacjentkom i szerzysz wiedzę na temat zdrowia intymnego, z uwzględnieniem urządzeń do ćwiczeń. Robisz to, co lubisz i jednocześnie zyskujesz dodatkowe źródło dochodu ze współpracy.

 • Więcej pacjentek na wizytach

Z naszych  obserwacji wynika, że pacjentki, które ćwiczą z urządzeniem PelviFly zaczynają przychodzić regularniej na konsultacje, więc zwiększa się ruch w Twoim gabinecie. Dzieje się tak ponieważ edukujemy je i zwiększamy ich świadomość zdrowotną, a Ty jako specjalista utrzymujesz z nimi stały kontakt i cyklicznie zalecasz konsultacje w gabinecie. Prowadząc pacjentki zdalnie możesz nie tylko rozszerzyć ofertę terapii, ale również zachować jej ciągłość.

Wybierz ścieżkę współpracy dla siebie

Jeśli chcesz wspólnie z PelviFly edukować pacjentki na temat świadomego treningu dna miednicy, dołącz do naszej społeczności. Wykorzystaj nowoczesne narzędzia i wspieraj pacjentów w realizacji długoterminowych programów ćwiczeń. Możesz opiekować się pacjentkami poza gabinetem, wykorzystywać innowacyjne rozwiązania w trakcie wizyt lub po prostu edukować i polecać urządzenie pacjentkom do indywidualnych ćwiczeń w domu. Możesz wybrać dowolną formę współpracy, dostosowaną do Twoich potrzeb.

 • Możesz polecać w ramach afiliacji. – Otrzymujesz od nas link afiliacyjny i promujesz nasze urządzenie wśród swoich pacjentów, a w zamian za to dostajesz od nas 20% prowizji od każdego sprzedanego urządzenia. Twoi pacjenci otrzymują dzięki temu 100 zł zniżki na zakup urządzenia, a Ty otrzymujesz dodatkowe źródło dochodu.
 • Możesz korzystać z urządzenia w gabinecie (po przeszkoleniu). – Z urządzeniem i aplikacją mobilną możesz wykonywać w swoim gabinecie ilościowy test funkcji mięśni dna miednicy w trakcie wizyty. Zyskujesz dokładniejszą ocenę postępów pacjentek, a Twoja oferta staje się bardziej atrakcyjna dla klientów.
 • Jeśli potrzebujesz partnera w lepszej opiece nad pacjentem – zostań PelviCoachem. – Dołącz do sieci naszych specjalistów i wykorzystaj nasze urządzenia do prowadzenia rehabilitacji hybrydowej, łącząc konsultacje stacjonarne z nadzorowaniem treningów w domu. Otrzymujesz dostęp do wyników ćwiczeń pacjentek, a następnie monitorujesz i układasz ich treningi online. Dzięki temu możesz również rozszerzyć ofertę gabinetu, a zwykłe wizyty uzupełniać o test mięśni, ćwiczenia z biofeedbackiem lub wibroterapię.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, jak możesz rozwinąć swoją praktykę we współpracy z PelviFly umów bezpłątną 15 minutową rozmowę z naszą konsultantką.

Komentarz

„Dzięki wykorzystaniu urządzenia w gabinecie, mam bardziej czytelny obraz tego, jakie postępy w leczeniu mają moje pacjentki. Pojawiają się u mnie także nowe osoby, które zainteresowane są wykorzystaniem w fizjoterapii nowoczesnych technologii.”

Pobierz bezpłatnie praktyczny workbook, który możesz wykorzystać w komunikacji z pacjentem lub jako zalecenia po wizycie w gabinecie. Zawiera on takie zagadnienia:

 1. Gdzie są mięśnie dna miednicy i jakie pełnią funkcję?
 2. Wykonasz trening świadomościowy.
 3. Poznasz zasady ćwiczeń.
 4. Poznasz 10 praktycznych zadań.