Wróć do bloga

Lepszy seks w 2 tygodnie

2 tygodnie do lepszego seksu? Wydolne dno miednicy pozwala na intensywniejsze odczuwanie przyjemności podczas seksu. Odpowiednio dobrane ćwiczenia mięśni dna miednicy mogą przynieść efekt już po 10 dniach. Dzięki temu będziesz w stanie kontrolować przebieg stosunku seksualnego, a Twoje doznania będą jeszcze bardziej intensywne.

58% Polaków nie osiąga satysfakcji seksualnej

Tylko 42% Polaków deklaruje zadowolenie ze swojego życia seksualnego, co oznacza, że ponad połowa z nas nie osiąga satysfakcji seksualnej. Zgodnie z badaniami prof. Zbigniewa Izdebskiego, aktywność seksualna Polaków ciągle spada. Mimo to seks odgrywa istotną rolę w życiu u około 40% dorosłych Polaków.

Sondaże pokazują, że z roku na rok spada liczba osób uprawiających seks. Skrócił się również czas trwania stosunku seksualnego, którego długość wynosi obecnie około 13 minut. Powodem takich zmian jest głównie szybki tryb życia i nieustanny stres, które utrudniają odbycie satysfakcjonującego stosunku seksualnego.

Co więcej, w ostatnich latach wśród Polaków wzrasta lęk przed współżyciem. 14% badanych mężczyzn przyznało, że obawia się, że nie sprawdzi się w trakcie stosunku, tego obawia się również 6% kobiet. Dlatego zamiast rezygnować z życia seksualnego, zacznijcie świadomy trening mięśni dna miednicy i zwiększcie swój potencjał seksualny.

Wybierz intresujący Cię temat

Połącz przyjemne z przyjemniejszym

Odpowiednio dobrany trening mięśni dna miednicy pomaga w wielu aspektach już nawet po 10 dniach. Zamiast kupowania kolejnego gadżetu, wybierz jednak długofalowe rozwiązanie, które poprawi jakość Twojego życia seksualnego na długo. Z PelviFly ustalasz cel w zależności od swoich potrzeb i ćwiczysz przy wsparciu inteligentnych algorytmów.

Nie musisz obawiać się, że nie będziesz wykonywać ćwiczeń prawidłowo. Nasze urządzenie wykorzystuje funkcję biofeedbacku – czyli biologicznego sprzężenia zwrotnego. Dzięki temu dostarczy Ci informacji zwrotnej o zmianach zachodzących w Twoim organizmie w trakcie ćwiczeń i udzieli wskazówek, czy wykonujesz je dobrze.

Boisz się, że nie będziesz w stanie utrzymać regularności w treningach, bo nie masz dużo czasu? Nie z nami! Wystarczy 15 minut dziennie, przed snem i zobaczysz efekty. Dodatkowo, trening z PelviFly nigdy nie jest nudny. Nasze innowacyjne rozwiązanie pozwala Ci ćwiczyć i dbać o swoje zdrowie, jednocześnie grając w ciekawe gry.

Problemy seksualne kobiet

Problemy z osiąganiem orgazmu

Kobieta, która regularnie ćwiczy dni miednicy, może pomóc sobie dojść do orgazmu, jeśli do tej pory jej się to nie udawało. Regularne ćwiczenia pozwalają bowiem lepiej poznać swoje ciało i odczucia. Co więcej, jeśli opanuje „sztukę gry mięśniowej”, może dowolnie przyspieszać lub opóźniać orgazm partnera.

Ból podczas współżycia

Wbrew powszechnym przekonaniom, ból występujący przy stosunku nie minie z czasem i żadna kobieta wcale nie musi „swojego przecierpieć”. Ważne, by nauczyć się umiejętnego rozluźniania mięśni. Kiedy dno Twojej miednicy pozbędzie się napięcia, ułatwi Ci przeżywanie satysfakcji z życia seksualnego.

Luźna pochwa

Nic nie czułaś w trakcie pierwszego seksu po porodzie? Jest to jeden z najczęstszych problemów młodych matek. Odpowiednio dobrane ćwiczenia mięśni dna miednicy mają jednak nieoceniony wpływ na jego rozwiązanie, a co za tym idzie na poprawę funkcji seksualnych. Dzięki nim pochwa staje się bardziej elastyczna, przez co lepiej odczuwasz doznania, poprawia się ukrwienie tkanek, a także wzrasta siła mięśni, co pozwala na świadome intensyfikowanie doznań seksualnych.

Obniżone libido.

Odpowiedni trening dna miednicy zmniejszy stres, poprawi ukrwienie i dotlenienie mięśni dna miednicy, co zwiększy Twoją wrażliwość na bodźce. Dzięki temu będziesz odczuwać intensywniej podczas współżycia, przez co zwiększy się Twoja ochota na seks.

Najlepszym rozwiązaniem dla kobiet do ćwiczenia mięśni dna miednicy jest trener wewnętrzny PelviFly z aplikacją, która monitoruje siłę skurczu Twoich mięśni i fazy rozluźnienia dbając o prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Ma także wbudowaną funkcję treningu wibracyjnego, co wspiera ich efektywność.

Problemy seksualne mężczyzn

Zaburzenia erekcji

Jeśli masz problemy z osiągnięciem trwałego i pełnego wzwodu, wypróbuj ćwiczenia mięśni dna miednicy. Jeśli nauczysz się wykonywać odpowiedni skurcz tych mięśni, umożliwi Ci to wzmocnienie erekcji. Naukowcy wykazują, że odpowiednie ćwiczenia rozwiązują problem z erekcją u 35% – 47% badanych.

Przedwczesny wytrysk

Nie jesteś w stanie osiągnąć pełnej satysfakcji seksualnej, bo czas stosunku jest znacznie krótszy niż oczekujesz? Naukowcy udowodnili, że trening mięśni dna miednicy opóźnił moment wytrysku u od 55% do 83% badanych.

Obniżone libido

Żyjesz w permanentnym stresie, który powoduje liczne problemy z seksem? To zrozumiałe, że przez to możesz nie mieć już na niego ochoty. Jeśli chcesz to zmienić, zacznij ćwiczyć dno miednicy i zwiększ swój potencjał seksualny.

Najlepszym rozwiązaniem dla mężczyzn do ćwiczenia mięśni dna miednicy jest urządzenie zewnętrzne Boost z aplikacją. Ma formę smukłej poduszki, która weryfikuje, czy wykonujesz skurcz z właściwą siłą oraz utrzymujesz aktywność lub rozluźnienie mięśni przez odpowiednio długi czas.

Problemy seksualne par

Zbyt krótki czas stosunku

Nie jesteście w stanie odbyć satysfakcjonującego stosunku seksualnego, bo kończy się on bardzo szybko? Warto wdrożyć ćwiczenia mięśni dna miednicy. Nie tylko opóźnią wytrysk u partnera, ale pozwolą kobiecie dowolnie kontrolować jego orgazm. Być może uda Ci się opanować sztukę kabazzy, czyli doprowadzić siebie i partnera do orgazmu, wyłącznie za pomocą skurczy mięśni dna miednicy, bez ruchów frykcyjnych.

Brak satysfakcji ze współżycia

Odpowiednio dobrane ćwiczenia mięśni dna miednicy są świetnym sposobem na zatroszczenie się wzajemnie o swoje potrzeby i ponowne rozpalenie ognia w związku. Mięśnie dna miednicy odgrywają ważną rolę podczas seksu. Kiedy właściwie funkcjonują, pomagają intensywniej przeżywać przyjemność.

Permanentny stres, obniżający libido

Stresujący tryb życia sprawia, że nie macie już ochoty na seks? A może nie wygląda on tak, jak tego oczekujecie? W takich sytuacjach zazwyczaj pojawia się frustracja i nieporozumienia w związku. Ten problem mogą rozwiązać ćwiczenia dna miednicy, które nauczą Was rozluźniania mięśni i relaksacji całego ciała, przez co zwiększy się Wasza ochota na seks.

By pokonać te problemy wybierzcie zestaw dla par – Love Boost od PelviFly. Zawiera on zarówno urządzenie wewnętrzne jak i urządzenie zewnętrzne Boost, więc świetnie sprawdzi się dla świadomych par, które chcą lepiej poznać swoje ciała.

Porady naszych ekspertów

https://pelvifly.com/3-cwiczenia-na-lepszy-seks-z-wykorzystaniem-miesni-dna-miednicy/
https://pelvifly.com/bol-podczas-stosunku/
https://pelvifly.com/aktywnosc-seksualna-po-porodzie/
https://pelvifly.com/jak-wyleczylam-pochwice-wywiad-z-uzytkowniczka-aplikacji/