Wróć do bloga

Porównanie pakietów treningowych PelviFly: Basic, Smart i Care

Który pakiet wybrać?

Stworzyliśmy trzy pakiety treningowe, aby każda osoba mogła znaleźć rozwiązanie dla siebie – Basic, Smart i Care.

Szczególnie na pierwszym etapie ćwiczeń z PelviFly, polecamy treningi w ramach pakietu CARE. Wykwalifikowana fizjoterapeutka PelviCoach wesprze Cię w rozpoczęciu treningów – przeprowadzi z Tobą rozmowę, przeanalizuje wyniki testu, ułoży indywidualny plan treningowy i będzie dawała cenne wskazówki do ćwiczeń.

Jeśli konsultowałaś się już ze specjalistą, ćwiczenia nie stanowią dla Ciebie problemu i masz dobrą świadomość ciała, to dobrym wyborem będzie również pakiet SMART lub BASIC. Żeby ułatwić Ci podjęcie decyzji, przygotowaliśmy porównanie wszystkich trzech pakietów 🙂 

Pakiet BASIC

Podstawowy pakiet Basic umożliwia wykonywanie każdego dnia ćwiczeń mięśni dna miednicy, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. W ramach pakietu otrzymasz:

 1. Samodzielne ćwiczenia (5 rodzajów treningów) w pozycji leżącej z zestawem treningowym wspierającym zwiększenie kontroli skurczu i rozluźnienia, wytrzymałości oraz siły. Aktywne przypomnienia oraz podsumowania systematyczności treningów, będę motywowały Cię do regularnych treningów.
 2. Raz w miesiącu wykonujesz test mięśni i algorytm ustala bezpieczne obciążenie w treningach. Swoje postępy możesz analizować dzięki dostępowi do wyników wszystkich wykonanych ćwiczeń i testów mięśni w dowolnym momencie.
 3. Do regularnych ćwiczeń zmotywuje Cię dodatkowo ścieżka postępu, składająca się z 36 zadań w ramach 3 faz nauczania motorycznego: kognitywna (świadomość), asocjacji (kontrola), automatyzacji. Wszystkie ćwiczenia w pakiecie BASIC są zaplanowane w pozycji leżącej, co umożliwia przejście przez jedną z trzech faz ścieżki postępu.
 4. System alertów bezpieczeństwa poinformuje Cię, jeżeli w ćwiczeniach coś nie idzie zgodnie z planem. Otrzymasz również dostęp do bazy wiedzy ze wskazówkami jak prawidłowo ćwiczyć.

Cena pakietu: bezpłatny
W każdej chwili możesz wykupić jednorazową konsultację online z fizjoterapeutką PelviCoach. Koszt konsultacji jest dostępny w aplikacji przy profilu każdej z fizjoterapeutek.

Pakiet SMART

Pakiet SMART to rozszerzone wsparcie w ćwiczeniach mięśni dna miednicy, dzięki:

 1. Rozbudowany plan treningowy ze wszystkimi modułami ćwiczeń (10 rodzajów treningów) oraz możliwością rozszerzonych protokołów treningu wibracyjnego.
 2. Dodatkowy progres trudności ćwiczeń, dzięki zmianie pozycji ćwiczeń i przechodzeniu do wyższych pozycji funkcjonalnych. Możliwość zdobywania kolejnych etapów w ścieżce postępu, które są powiązane z kontrolą motoryczną i zadaniami wykonywanymi w pozycji kolankowo-łokciowej oraz stojącej.
 3. Możesz wybrać cel ćwiczeń i realizować spersonalizowany program treningowy ustalany dzięki wsparciu inteligentnych algorytmów. Plany treningowe: zdrowie po ciąży, sportsmenka, kontrola pęcherza, sex, relaks.
 4. Bezpłatny dostęp do Klubu Kegel Ninja i możliwość uczestnictwa w warsztatach grupowych online, dzięki którym rozszerzysz wiedzę na temat ćwiczeń mięśni dna miednicy oraz tego jak o nie dbać na inne sposoby. Ponadto specjaliści PelviFly odpowiedzą na nurtujące Cię pytania. 
 5. Stała zniżka na lubrykanty i inne produkty Good Clean Love.

Cena pakietu: 89 zł/miesięcznie

Pakiet CARE

W pakiecie CARE otrzymujesz wszystkie możliwości systemu, które oferuje pakiet BASIC i SMART oraz dodatkowo zyskujesz kompleksowe wsparcie w osiągnięciu Twojego celu, dzięki:

 1. Stałemu kontaktowi z PelviCoachem i otrzymywaniu informacji o postępach
 2. Motywacji i wsparciu w utrzymaniu regularności ćwiczeń
 3. Określeniu ambitnego, ale wykonalnego celu ćwiczeń oraz ścieżki do jego zrealizowania
 4. Analizie wyników testu mięśni oraz otrzymanie raportu i zaleceń
 5. Spersonalizowanym ćwiczeniom dostosowanym do Twoich codziennych aktywności
 6. Monitorowaniu wyników i modyfikowaniu planu do Twoich potrzeb

Cena pakietu: 360 zł/miesięcznie