Wróć do bloga

Rozpocznij trening z PelviFly w 3 krokach

Asset 1

Urządzenie dla Ciebie

Aby rozpocząć trening z PelviFly potrzebujesz urządzenia do ćwiczeń 🙂 Możesz zamówić je TUTAJ. Przygotowaliśmy również rozwiązanie dla osób, które nie chcą dokonywać jednorazowej płatności, tylko dopasować płatność do planowanego okresu ćwiczeń i rozłożyć ją na raty na 6, 12 lub 24 miesiące. Żeby z niej skorzystać kliknij TUTAJ.

Pierwsze zadanie

Pierwszym zadaniem, które będziesz miała do wykonania w aplikacji będzie test mięśni dna miednicy z urządzeniem i aplikacją. Żeby go wykonać, pamiętaj o naładowaniu urządzenia i jego odpowiedniej higienie. Zainstaluj również aplikację PelviFly & Kegel Ninja oraz załóż w niej konto.

Na podstawie testu mięśni zostanie dobrane odpowiednie obciążenie treningowe oraz zostanie oceniona Twoja kontrola skurczu i rozluźnienia, siła, szybkość oraz wytrzymałość mięśni. Pierwszy test zawsze stanowi wyzwanie. Podejdź do niego na spokojnie – tego testu nie można nie zdać 😉 Test będzie pojawiał się cyklicznie w Twoim planie, żebyś na bieżąco mogła widzieć swoje postępy.

Mnóstwo praktycznych wskazówek znajdziesz w aplikacji, bezpośrednio przed rozpoczęciem testu oraz na naszej stronie.

Profesjonalne wsparcie w rozpoczęciu treningów

Po wykonaniu testu rozpoczniesz 14-dniowy okres próbny. W trakcie jego trwania otrzymasz możliwość umówienia się na indywidualną konsultację online z fizjoterapeutką PelviCoach. Informacja o konsultacji pojawi się w Twojej aplikacji. Przejrzyj profile naszych specjalistek i sama wybierz, z którą chcesz się skonsultować. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki filmik instruktażowy.

Konsultację możesz zamówić w ciągu najbliższych 7 dni. Po zamówieniu konsultacji masz kolejne 7 dni na jej zrealizowanie. 

Zdecyduj jak chcesz dalej ćwiczyć

Po zakończeniu 14-dniowego okresu próbnego nadejdzie pora na podjęcie decyzji w jakim pakiecie chcesz kontynuować ćwiczenia. Możesz to robić bez ponoszenia dodatkowych kosztów w pakiecie Basic, rozszerzyć możliwości systemu w pakiecie Smart lub ćwiczyć ze wsparciem fizjoterapeutki PelviCoach w pakiecie Care.