Wróć do bloga

Dołącz do Klubu Kegel Ninja

Rozpoczynamy cykliczne warsztaty grupowe online!

Spotkania live pomogą Ci rozszerzyć wiedzę na temat kobiecego zdrowia, ćwiczeń mięśni dna miednicy i tego jak o nie dbać na inne sposoby. Warsztaty będą odbywały się w każdą ostatnią środę miesiąca. Dołącz do Klubu Kegel Ninja!

Zaproszeni eksperci z dużym doświadczeniem klinicznym, odpowiedzą na nurtujące Cię pytania. Najbliższe spotkanie poprowadzi świetna fizjoterapeutka uroginekologiczna i PelviCoach – Aleksandra Polanowska-Lenart. Opowie o tym jak aktywność sportowa wpływa na mięśnie dna miednicy i co możesz zrobić żeby zwiększyć efektywność treningów. Otrzymasz również dużo praktycznych wskazówek, które możesz zastosować przy codziennych aktywnościach.

Aleksandra Polanowska-Lenart

Uczestnicząc w warsztatach możesz współtworzyć społeczność kobiet, które wspólnie motywują się do działania i rozwijają swoje możliwości, zwiększając wiedzę na temat swojego ciała.

Jakie będą tematy kolejnych warsztatów? Wszystko zależy od naszych uczestniczek, które zdecydują co najbardziej je interesuje. Jednak na pewno będziemy poruszać kwestie seksu, pozytywnych wibracji, tego co powinno Cię zaniepokoić oraz jak zwiększyć efektywność ćwiczeń.

Warsztaty są bezpłatne dla wszystkich osób ćwiczących w pakietach treningowych SMART lub CARE. Link do zapisu znajdziesz w swojej zakładce NEWSY w aplikacji!