Wróć do bloga

Jaki pakiet treningowy wybrać w aplikacji PelviFly?

Stworzyliśmy trzy pakiety treningowe, aby każda osoba mogła znaleźć rozwiązanie dla siebie.

BASIC jest bezpłatny. SMART i CARE – płatne, ale z dodatkową wartością.

BASIC

Podstawowy pakiet BASIC umożliwia wykonywanie każdego dnia ćwiczeń mięśni dna miednicy, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. W ramach pakietu otrzymasz:

5 rodzajów ćwiczeń w pozycji leżącej. Treningi wspierają zwiększenie kontroli skurczu i rozluźnienia, wytrzymałości oraz siły. Aktywne przypomnienia oraz podsumowania systematyczności treningów, będę motywowały Cię do regularności.

Raz w miesiącu wykonujesz test mięśni i algorytm ustala bezpieczne obciążenie w treningach. Postępy analizujesz dzięki dostępowi do historii wszystkich wykonanych ćwiczeń i testów mięśni w dowolnym momencie.

Do regularnych ćwiczeń zmotywuje Cię dodatkowo ścieżka postępu, składająca się z 36 zadań w ramach 3 faz nauczania motorycznego: kognitywna (świadomość), asocjacji (kontrola), automatyzacji.

System alertów bezpieczeństwa poinformuje Cię, jeżeli w ćwiczeniach coś nie idzie zgodnie z planem. Otrzymasz również dostęp do bazy wiedzy ze wskazówkami jak prawidłowo ćwiczyć.
W każdej chwili możesz wykupić jednorazową konsultację online z fizjoterapeutką PelviCoach. Koszt konsultacji jest dostępny w aplikacji przy profilu każdej z fizjoterapeutek.

SMART

Pakiet SMART to rozszerzone wsparcie w ćwiczeniach mięśni dna miednicy.

  1. Rozbudowany plan treningowy (10 rodzajów treningów) ustalany przy pomocy inteligentnych algorytmów rozszerzony o wszystkie protokoły wibrotreningu
  2. Dodatkowy progres trudności ćwiczeń, dzięki zmianie pozycji ćwiczeń i przechodzeniu do wyższych pozycji funkcjonalnych. Możliwość zdobywania kolejnych etapów w ścieżce postępu, które są powiązane z kontrolą motoryczną i zadaniami wykonywanymi w pozycji kolankowo-łokciowej oraz stojącej.
  3. Wybierasz cel ćwiczeń dla siebie. Plany treningowe do wyboru: zdrowie po ciąży, sportsmenka, kontrola pęcherza, zdrowie seksualne, relaks.
  4. Bezpłatny dostęp do warsztatów Klubu Kegel Ninja prowadzonych przez fizjoterapeutki, dzięki którym rozszerzysz wiedzę na temat ćwiczeń mięśni dna miednicy oraz tego jak o nie dbać na inne sposoby.
  5. Stała zniżka na lubrykanty i inne produkty Good Clean Love.

Cena pakietu: 89 zł/miesięcznie (3 złote/dzień)

Poznaj rodzaje planów Smart

CARE

Jeśli dopiero zaczynasz ćwiczyć z PelviFly, polecamy treningi w ramach pakietu CARE. W tym pakiecie masz zapewnione stałe wsparcie wykwalifikowanej fizjoterapeutki Pelvicoacha, która pomoże Ci w rozpoczęciu treningów – przeprowadzi z Tobą rozmowę, przeanalizuje wyniki testu, ułoży indywidualny plan treningowy i będzie dawała cenne wskazówki do ćwiczeń. Jeśli jednak konsultację ze specjalistą masz już za sobą, a ćwiczenia nie sprawiają Ci problemu, możesz zdecydować się na treningi w ramach pakietu SMART lub BASIC. Więcej informacji znajdziesz w naszej aplikacji.

W pakiecie CARE otrzymujesz wszystkie możliwości systemu, które oferuje pakiet BASIC i SMART oraz dodatkowo zyskujesz kompleksowe wsparcie, które jest najszybszą drogą do rezultatów.

  1. Motywacja i stałe wsparcie Pelvicoacha w utrzymaniu regularności ćwiczeń
  2. Pelvicoach określa dla Ciebie ambitny i wykonalny cel ćwiczeń oraz plan do jego zrealizowania
  3. Pelvicoach układa indywidualny plan treningowy dostosowany do Twoich wyników
  4. Pelvicoach analizuje wyniki testów mięśni, treningów, monitoruje postępy i modyfikuje plan do Twoich potrzeb

Cena pakietu: 360 zł/miesięcznie (zapytaj swoją fizjoterapeutę o zniżkę)

Profesjonalne wsparcie w pakiecie CARE