Wróć do bloga

Który pakiet PelviFly wybrać?

Tworząc aplikację PelviFly staraliśmy się, aby każda z nas mogła w niej znaleźć rozwiązanie dla siebie. Dlatego powstały trzy różne pakiety:

  • Basic (0 zł)
  • Smart (89 zł/mc)
  • Care (360 zł/mc)

Żebyś mogła zdecydować, który pakiet jest dla Ciebie optymalny, na samym początku ćwiczeń, możesz skorzystać z 14-dniowego okresu próbnego. Dzięki temu przetestujesz bezpłatnie wszystkie funkcje aplikacji, a następnie będziesz mogła podjąć decyzję jak dalej chcesz ćwiczyć. Okres próbny rozpoczniesz od wykonania testu mięśni i dowiesz się m.in. jaka jest Twoja kontrola skurczu, wytrzymałość czy siła maksymalna.

Pakiet BASIC (0 zł)

Ćwicząc z PelviFly możesz dokładnie zobaczyć aktywność swoich mięśni na ekranie telefonu. Takie rozwiązanie nazywamy metodą biofeedback, ponieważ otrzymujesz bezpośrednią informację zwrotną, jak pracują Twoje mięśnie. Dzięki połączeniu przez Bluetooth urządzenia dopochwowego z aplikacją PelviFly możesz ćwiczyć mięśnie dna miednicy, grając na swoim smartphonie. Aktywując i rozluźniając mięśnie, wprawiasz w ruch motyla, zbierasz kwiaty lub sterujesz rakietą!

W podstawowym pakiecie BASIC, każdego dnia masz dostęp do dwóch ćwiczeń – rozgrzewki oraz treningu wytrzymałości. Oczywiście intensywność ćwiczeń jest dostosowana do Twoich możliwości, dzięki wykonaniu startowego testu mięśni. Żeby pamiętać o ćwiczeniach, możesz ustawić w aplikacji przypomnienia, które zmotywują Cię do regularnych treningów.

Otrzymasz również dostęp do bazy wiedzy. Otrzymasz wskazówki jak prawidłowo ćwiczyć oraz na co zwrócić uwagę podczas codziennych czynności, aby dbać o dno miednicy. Dowiesz się również jak treningi wpłyną to na Twoją satysfakcję seksualną, wsparcie kręgosłupa czy problem z nietrzymanie moczu.

W pakiecie BASIC możesz dbać o swoje mięśnie dna miednicy, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz korzystać z rozszerzonych funkcji aplikacji, możesz zdecydować się na pakiet SMART lub CARE.

Pakiet SMART (89 zł)

Każda z nas może mieć inny cel ćwiczeń, dlatego w pakiecie SMART wybierasz jaki jest Twój:

  • Zdrowie po ciąży
  • Satysfakcja seksualna
  • Kontrola pęcherza
  • Relaks
  • Sportsmenka

Na podstawie comiesięcznych testów mięśni, będziesz miała ustalone indywidualne obciążenie, dopasowane do Twojej aktualnej kondycji mięśni. Wraz ze zwiększaniem się Twoich możliwości, będziesz mogła przejść do ćwiczeń w trudniejszych pozycjach. Na początku będziesz wykonywała ćwiczenia z pozycji leżącej, a kiedy uda Ci się je opanować, rozpoczniesz ćwiczenia w pozycji kolankowo-łokciowej, a następnie stojącej.  W pakiecie SMART będziesz mogła wykonywać również dodatkowe ćwiczenia – trening, w którym aktywując mięśnie zapalasz światła na kolejnych piętrach wieżowca oraz ćwiczenie, w którym grasz w koszykówkę mięśniami dna miednicy.

W pakiecie SMART znajdziesz również ćwiczenia z różnymi rodzajami wibracji. Będą zarówno treningi ze stałą wibracją – delikatną 20 Hz i silniejszą 50 Hz, jak i biofeedbackiem – wraz z siłą skurczu, wibracja nasila się od 1 do 100 Hz.

Wiemy, że czasem trudno jest zmotywować się do regularnych ćwiczeń, dlatego w pakiecie SMART otrzymasz również dodatkowe wsparcie w aplikacji. Będziesz miała dostęp do motywujących podsumowań systematyczności treningów oraz wyników wszystkich wykonanych ćwiczeń i testów mięśni.

Do regularnych ćwiczeń zmotywuje Cię dodatkowo ścieżka postępu w aplikacji. Składa się z 36 zadań, które prowadzą Cię abyś osiągnęła jak najlepsze efekty. Wykonując regularnie ćwiczenia i zdobywając kolejne punkty podczas treningów, będziesz przechodziła na coraz wyższe poziomy. Będziesz przechodziła przez trzy fazy – świadomości, kontroli oraz doskonalenia.

Pakiet CARE (360 zł)

Pakiet CARE oprócz wszystkich rozszerzonych funkcji aplikacji. Posiada również dodatkową, bardzo ważną opcję czyli ćwiczenia pod opieką specjalisty PelviCoach.

Na początku będziesz mogła umówić się ze swoim opiekunem na rozmowę telefoniczną – omówicie Twoje cele, problemy oraz wyniki dotychczasowych treningów. Specjalista odpowie na wszystkie Twoje pytania, wytłumaczy jak wyglądają treningi i jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie dna miednicy.

PelviCoach przeanalizuje szczegółowo Twój test mięśni i wyśle Ci dokładny opis wyników. Na jego podstawie, ułoży dla Ciebie indywidualny plan treningowy, dobrany dokładnie do Twoich potrzeb. PelviCoach ma dostęp do Twoich wyników ćwiczeń, w postaci wykresów oraz różnych parametrów. Analizując je będzie mógł na bieżąco dostosować treningi do Twoich możliwości. Dostaniesz również od niego cotygodniowe wskazówki do ćwiczeń. Dzięki kontaktowi z opiekunem będziesz miała większą motywacje do regularnych treningów, a dzięki temu do szybszych efektów.

Jak wybrać pakiet?

Pakiet, w którym chcesz ćwiczyć wybierasz poprzez aplikację PelviFly & Kegel Ninja Trainer. Płatność za miesiąc ćwiczeń w wybranym pakiecie, dokonujesz poprzez podpięcie karty. Po 30 dniach zostanie automatycznie pobrana płatność za kolejny miesiąc treningów. Jeśli jednak będziesz chciała zmienić pakiet, możesz to zrobić w dowolnym momencie. Wybierając niższy pakiet (np. przechodząc z pakietu Care na Basic), Twój pakiet zmieni się po zakończeniu opłaconego miesiąca. Jeśli wybierasz wyższy pakiet, zmiana wchodzi w życie w momencie dokonania płatności.

Od czego zacząć?

Na początku zachęcamy Cię do wybrania się na wizytę do fizjoterapeuty zajmującego się zdrowiem kobiecym. Jeśli masz problem z nietrzymaniem moczu lub masz inne dolegliwości, powinnaś skonsultować się również z lekarzem zajmującym się tym obszarem.

Szczególnie na pierwszym etapie ćwiczeń z PelviFly, polecamy treningi w ramach pakietu CARE. Twój opiekun będzie mógł Cię wspierać do czasu, aż poczujesz się pewniej podczas ćwiczeń. Przed wyborem pakietu możesz oczywiście przez 14 dni przetestować bezpłatnie wszystkie funkcje aplikacji.

Chcesz przeczytać więcej o rozszerzonych możliwościach aplikacji?