Wróć do bloga

Bezpłatny pakiet treningowy PelviFly BASIC

Ćwiczenia oraz testy mięśni dna miednicy

Ćwicząc z PelviFly możesz dokładnie zobaczyć aktywność swoich mięśni na ekranie telefonu. Takie rozwiązanie nazywamy metodą biofeedback, ponieważ otrzymujesz bezpośrednią informację zwrotną, jak pracują Twoje mięśnie 🙂 Aktywując i rozluźniając mięśnie, wprawiasz w ruch motyla, zbierasz kwiaty lub sterujesz rakietą!

Pakiet treningowy PelviFly BASIC może rozszerzyć twoje horyzonty. Każdego dnia możesz wykonywać ćwiczenia bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Treningi pomogą Ci zwiększyć kontrolę skurczu i rozluźnienia mięśni, wytrzymałość oraz siłę mięśni. Masz dostęp do 5 animacji treningowych. Wszystkie ćwiczenia są zaplanowane w pozycji leżącej.

Intensywność ćwiczeń jest dostosowana do Twoich możliwości, dzięki comiesięcznym testom mięśni, na podstawie których algorytmy dostosowują indywidualnie obciążenie treningowe.

Motywacja do regularnych ćwiczeń

Żeby pamiętać o ćwiczeniach, możesz ustawić w aplikacji przypomnienia, które zmotywują Cię do regularnych treningów. W aplikacji posiadasz również system alertów, dzięki któremu dostaniesz powiadomienie, jeśli Twoje wyniki będą niepokojące. 

Wiemy, że czasem trudno jest zmotywować się do regularnych ćwiczeń, dlatego w otrzymasz również dodatkowe wsparcie w aplikacji. Będziesz miała dostęp do motywujących podsumowań systematyczności treningów oraz wgląd w wyniki wszystkich wykonanych ćwiczeń i testów mięśni w dowolnym momencie.

Baza wiedzy

Otrzymasz również dostęp do bazy wiedzy ze wskazówkami jak prawidłowo ćwiczyć oraz na co zwrócić uwagę podczas codziennych czynności, aby dbać o dno miednicy. Dowiesz się jak treningi wpłyną na Twoją satysfakcję seksualną, wsparcie kręgosłupa czy problem z nietrzymanie moczu.

Ścieżka postępu

Do regularnych ćwiczeń zmotywuje Cię dodatkowo ścieżka postępu w aplikacji. Składa się z 36 zadań, które prowadzą Cię abyś osiągnęła jak najlepsze efekty. Wykonując regularnie ćwiczenia i zdobywając kolejne punkty podczas treningów, będziesz przechodziła na coraz wyższe poziomy. Wszystkie ćwiczenia w pakiecie BASIC są zaplanowane w pozycji leżącej, co umożliwia przejście przez jedną z trzech faz ścieżki postępu.

Rozszerzenie możliwości systemu

Możesz również rozszerzyć możliwości systemu, zamawiając jednorazową konsultację online z fizjoterapeutką PelviCoach lub wybierając jeden z dwóch miesięcznych pakietów – SMART lub CARE.

Konsultacja online z PelviCoachem

W każdej chwili możesz wykupić 30 minutową konsultację z PelviCoachem. Podczas konsultacji online omówisz tematy związane ze zdrowiem intymnym i ćwiczeniami w pełni komfortowej atmosferze. Wspólnie z fizjoterapeutką PelviCoach:

 • omówicie dotychczasowe wyniki oraz otrzymasz raport z analizą testu i zaleceniami
 • wypracujecie skuteczny plan realizacji celu ćwiczeń
 • otrzymasz praktyczne wskazówki oraz odpowiedzi na Twoje pytania
 • określicie punkty kontrolne oraz sposoby weryfikacji postępów treningowych

Pakiet SMART

Pakiet SMART to rozszerzone wsparcie w ćwiczeniach mięśni dna miednicy, dzięki:

 1. Rozbudowany plan treningowy ze wszystkimi modułami ćwiczeń (10 rodzajów treningów) oraz możliwością rozszerzonych protokołów treningu wibracyjnego.
 2. Dodatkowy progres trudności ćwiczeń, dzięki zmianie pozycji ćwiczeń i przechodzeniu do wyższych pozycji funkcjonalnych. Możliwość zdobywania kolejnych etapów w ścieżce postępu, które są powiązane z kontrolą motoryczną i zadaniami wykonywanymi w pozycji kolankowo-łokciowej oraz stojącej.
 3. Możesz wybrać cel ćwiczeń i realizować spersonalizowany program treningowy ustalany dzięki wsparciu inteligentnych algorytmów. Plany treningowe: zdrowie po ciąży, sportsmenka, kontrola pęcherza, sex, relaks.
 4. Bezpłatny dostęp do Klubu Kegel Ninja i możliwość uczestnictwa w warsztatach grupowych online, dzięki którym rozszerzysz wiedzę na temat ćwiczeń mięśni dna miednicy oraz tego jak o nie dbać na inne sposoby. Ponadto specjaliści PelviFly odpowiedzą na nurtujące Cię pytania. 
 5. Stała zniżka na lubrykanty i inne produkty Good Clean Love.

Pakiet CARE

Pakiecie CARE otrzymujesz wszystkie możliwości systemu, które oferuje pakiet BASIC i SMART oraz dodatkowo zyskujesz kompleksowe wsparcie w osiągnięciu Twojego celu, dzięki:

 1. Stałemu kontaktowi z PelviCoachem i otrzymywaniu informacji o postępach
 2. Motywacji i wsparciu w utrzymaniu regularności ćwiczeń
 3. Określeniu ambitnego, ale wykonalnego celu ćwiczeń oraz ścieżki do jego zrealizowania
 4. Analizie wyników testu mięśni oraz otrzymanie raportu i zaleceń
 5. Spersonalizowanym ćwiczeniom dostosowanym do Twoich codziennych aktywności
 6. Monitorowaniu wyników i modyfikowaniu planu do Twoich potrzeb