PelviFly zostało stworzone, by pomóc każdej kobiecie ćwiczyć mięśnie dna miednicy

PelviFly to holistyczne rozwiązanie, które umożliwia trening mięśni dna miednicy w bezpieczny, intymny i efektywny sposób, dzięki urządzeniu, aplikacji treningowej i sieci najlepszych specjalistów.

Co to jest PelviFly?

PelviFly to rozwiązanie umożliwiające bezpieczny i skuteczny trening mięśni dna miednicy. Składa się z zespołu świetnych specjalistów (fizjoterapeutów i pielęgniarek), aplikacji mobilnej, urządzenia do ćwiczeń w domu (które powstało we współpracy z inżynierami z Doliny Krzemowej), platformy telemedycznej ze specjalnymi algorytmami oraz sieci wybitnych lekarzy współpracujących z nami w całej Europie

PelviFly zostało zaprojektowane przez kobiety dla kobiet, które chciałyby polepszyć jakość swojego życia seksualnego, przygotować się do ciąży lub poradzić z problemem nietrzymania moczu.

Ikona PelviFly

Jak PelviFly może mi pomóc?

Trenując z aplikacją od razu wiesz, że ćwiczysz prawidłowo.

Aplikacja umożliwia Ci obserwowanie aktywności swoich mięśni, monitoruje Twoje postępy, pozwala na planowanie harmonogramu treningu oraz w każdej chwili umożliwia zadanie pytania specjaliście poprzez czat.

Co najważniejsze odpowiedni test w aplikacji, który wykonujesz raz w miesiącu z urządzeniem, pozwala ocenić postępy i dostosować ćwiczenia do Twoich możliwości.
Pierwsze efekty ćwiczeń odczujesz już po 12 tygodniach regularnego treningu.

Ikona PelviFly

Jak wygląda trening z PelviFly?

Ćwiczysz kilka minut dziennie 5-6 razy w tygodniu z pomocą urządzenia, które aplikuje się dopochwowo i które łączy się bezprzewodowo z aplikacją na telefonie.

Aplikacja odwzorowuje w formie animacji aktywność mięśni dna miednicy, dzięki czemu od razu widzisz czy ćwiczysz prawidłowo i wiesz jakie ćwiczenia wykonywać oraz jakiej użyć siły.

Możesz również obserwować swój szczegółowy profil w portalu telemedycznym widząc komentarze specjalistów.

Urządzenie PelviFly
PelviFly - do treningu mięśni dna miednicy
Zamów PelviFly

Jak działa PelviFly?

Ikona PelviFly

Urządzenie do ćwiczeń

Monitoruje siłę skurczu Twoich mięśni i fazy rozluźnienia dbając o prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Ma wbudowaną funkcję wibracji, co wspiera ich efektywność.

Ikona PelviFly

Aplikacja mobilna

W aplikacji znajduje się plan treningowy z zadaniami do wykonania w formie motywujących gier. Ścieżka postępu wskaże Ci na jakim jesteś etapie ćwiczeń i co musisz zrobić, aby osiągnąć cel.

Ikona PelviFly

Pelvicoach

Dzięki aplikacji PelviFly możesz skonsultować się ze specjalistą, który nauczy Cię poprawnie ćwiczyć, przygotuje plan treningowy dostosowany do Twoich potrzeb i będzie na bieżąco monitorował Twoje postępy.

Urządzenie PelviFly

Urządzenie PelviFly

Miękka, silikonowa poduszczeczka z czujnikami i wibracjami została zaprojektowana przez inżynierów z Doliny Krzemowej. Stosowana jest przez tysiące kobiet w wielu krajach na świecie. Współpracując z aplikacją PelviFly pozwala na monitorowanie pracy mięśni. Weryfikuje, czy wykonujesz skurcz z właściwą siłą lub utrzymujesz napięcie mięśni przez odpowiednio długi czas.

Już ponad 20 000 kobiet na całym świecie ćwiczy mięśnie dna miednicy z wykorzystaniem kGoal'a. Jest to jedyne urządzenie, które wykorzystuje w terapii mięśni dna miednicy trzy rodzaje wibracji: 20 Hz, 50Hz i wibracje biofeedback, w celu lepszej kontroli nad wykonywanym skurczem.

Ikona PelviFly

Informacje techniczne:

 • urządzenie wykonane z silikonu medycznego VI klasy, materiał w 100% bez ftalanów
 • ekologiczna bateria ładowana przez USB, która raz naładowana pozwala na kilka tygodni treningu
 • długość: 9 cm, szerokość 3,8 cm, waga: 85 g
 • urządzenie odporne na działanie wody – w celu łatwego czyszczenia (zalecamy mycie wodą i mydłem lub stosowanie chusteczek dezynfekcyjnych np. Sani Cloth)
 • 1 rok gwarancji
Ikona PelviFly

Zawartość zestawu PelviFly:

 • Urządzenie do ćwiczeń
 • Ładowarka USB
 • Instrukcja obsługi
 • Materiałowe etui
 • Pudełko

Aplikacja mobilna PelviFly

Pobierz aplikację już teraz i rozpocznij darmową edukację z wirtualnym asystentem. Dowiesz się jaką rolę pełnią mięśnie dna miednicy i jak o nie zadbać na każdym etapie życia. Aplikacja dostępna (IOS i Android).

Ikona PelviFly

Nie masz urządzenia? Skorzystaj ze 100 przystępnych, bezpłatnych lekcji o mięśniach dna miednicy i poznaj ćwiczenia które możesz wykonać samodzielnie.

Ikona PelviFly

Jeżeli masz już niebieskie urządzenie to możesz bez zakładania konta, anonimowo wykonać test mięśni, zobaczyć wyniki i przez 14 dni testować funkcjonalności aplikacji.

Ikona PelviFly

Na koniec okresu próbnego będziesz mogła wybrać jeden z 3 dostępnych pakietów. BASIC – bezpłatne, samodzielne treningi, SMART – ćwiczenia wspierane przez zaawansowane algorytmy lub CARE – indywidualna, zdalna opieka specjalistów (PelviCoach)

PelviCoach rozumie Twoje potrzeby

W PelviFly pracujemy z najlepszymi specjalistami – ginekologami, urologami, seksuologami i fizjoterapeutami – których misją jest pomaganie kobietom w treningu mięśni dna miednicy.

Ikona PelviFly

Wybieraj spośród specjalistów z całego świata, którzy będą wspierać Twój trening i motywować do osiągnięcia celu.

Ikona PelviFly

PelviCoach szczegółowo oceni wyniki testu mięśni, będzie czuwał nad przebiegiem treningów, doradzi co zmienić w nawykach dnia codziennego.

Ikona PelviFly

Zaufaj indywidualnym planom treningowym dostosowanym do Twoich potrzeb.

A Ty? Chcesz rozpocząć swój trening z PelviFly?

Chcesz dowiedzieć się więcej
o treningu
i dnie miednicy?

Zaobserwuj profil PelviFly na instagramie,
aby każdego dnia dowiadywać się ciekawostek, otrzymywać wskazówki i trenować z tysiącami kobiet.

Obserwuj instagram PelviFly
Grupa KEGEL NINJA na facebooku

Napisali o nas:

Zastanawiasz się czy PelviFly jest dla Ciebie?

Zadzwoń na naszą infolinię lub napisz wiadomość email - porozmawiamy.

+48 693 103 203

Czynna od pon. do pt. w godz. 8 - 16.